()

Filtru combustibil FT39047 FAST

Producător: FAST

Cod produs: FT39047

Cod ean: 5901797014247

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

25,34 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Tip filtru Insertie filtru
Înaltime [mm] 99
Diametru interior [mm] 25
Diametru exterior [mm] 67

FIAT PANDA (169), PANDA / PANDA CLASSIC (169) 1.3 JTD Multijet 4x4 (169AXG1A, 169AXG2A) 09-2010 / 08-2013 hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1248 motor diesel
FIAT PANDA (169), PANDA / PANDA CLASSIC (169) 1.3 JTD Multijet 4x4 (169AXG1A, 169AXG2A) 09-2010 / 08-2013 hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1248 motor diesel
FIAT SEDICI (189) 2.0 D Multijet 06-2006 / 10-2014 SUV KW: 99 CP: 135 CMC: 1956 motor diesel
FIAT SEDICI (189) 2.0 D Multijet 06-2006 / 10-2014 SUV KW: 99 CP: 135 CMC: 1956 motor diesel
FIAT SEDICI (189) 2.0 D Multijet 4x4 06-2006 / 10-2014 SUV KW: 99 CP: 135 CMC: 1956 motor diesel
FIAT SEDICI (189) 2.0 D Multijet 4x4 06-2006 / 10-2014 SUV KW: 99 CP: 135 CMC: 1956 motor diesel
FIAT CROMA (194) 1.9 D Multijet 12-2005 / 10-2007 combi KW: 100 CP: 136 CMC: 1910 motor diesel
FIAT CROMA (194) 1.9 D Multijet 12-2005 / 10-2007 combi KW: 100 CP: 136 CMC: 1910 motor diesel
FIAT MULTIPLA (186) 1.9 JTD 115 07-2002 / 06-2010 microbus KW: 85 CP: 115 CMC: 1910 motor diesel
FIAT MULTIPLA (186) 1.9 JTD 115 07-2002 / 06-2010 microbus KW: 85 CP: 115 CMC: 1910 motor diesel
LANCIA YPSILON (843) 1.3 JTD (843.AXD11, 843.AXD1A) 10-2003 / 12-2011 hatchback KW: 51 CP: 70 CMC: 1248 motor diesel
LANCIA YPSILON (843) 1.3 JTD (843.AXD11, 843.AXD1A) 10-2003 / 12-2011 hatchback KW: 51 CP: 70 CMC: 1248 motor diesel
FIAT PANDA (169), PANDA / PANDA CLASSIC (169) 1.3 D Multijet (169.AXC1A) 09-2003 / prezent hatchback KW: 51 CP: 70 CMC: 1248 motor diesel
FIAT PANDA (169), PANDA / PANDA CLASSIC (169) 1.3 D Multijet (169.AXC1A) 09-2003 / prezent hatchback KW: 51 CP: 70 CMC: 1248 motor diesel
OPEL CORSA C (X01), VITA C (X01) 1.3 CDTI (F08, F68) 06-2003 / 12-2009 hatchback KW: 51 CP: 70 CMC: 1248 motor diesel
OPEL CORSA C (X01), VITA C (X01) 1.3 CDTI (F08, F68) 06-2003 / 12-2009 hatchback KW: 51 CP: 70 CMC: 1248 motor diesel
FIAT IDEA (350) 1.3 D Multijet 01-2004 / prezent microbus KW: 51 CP: 70 CMC: 1248 motor diesel
FIAT IDEA (350) 1.3 D Multijet 01-2004 / prezent microbus KW: 51 CP: 70 CMC: 1248 motor diesel
FIAT IDEA (350) 1.9 JTD 01-2004 / prezent microbus KW: 74 CP: 101 CMC: 1910 motor diesel
FIAT IDEA (350) 1.9 JTD 01-2004 / prezent microbus KW: 74 CP: 101 CMC: 1910 motor diesel

CITROËN 1606267680
CITROËN 16 06 26 76 80
CITROËN 8180.12
CITROËN 1906C4
CITROËN 190698
CITROËN 1906.C4
CITROËN 1906.98
CITROËN 1906.97
CITROËN 1906 C4
CITROËN 1906 98
CITROËN 1906 97
CITROËN 1901.90
CITROËN 1901.89
CITROËN 1901.80
CITROËN 1631487880
CITROËN 1606634280
FIAT 4708795
FIAT 71754233
FIAT 77365902
FIAT 77365864
FIAT 77363600
FIAT 77362340
FIAT 71773193
FIAT 71753841
FIAT 71746975
FIAT 6001073287
FIAT 51779083
FORD 1596790
GENERAL MOTORS 96816473
GENERAL MOTORS 93193621
GENERAL MOTORS 13179060
GENERAL MOTORS 13122587
OPEL 813569
OPEL 4708795
OPEL 4807214
OPEL 813035
OPEL 813037
OPEL 95599700
OPEL 93181377
OPEL 813040
OPEL 8135690
OPEL 818012
OPEL 818032
OPEL 95599129
PEUGEOT 1906C4
PEUGEOT 190697
PEUGEOT 1631487880
PEUGEOT 1606267680
SAAB 12762212
SUBARU 1541184E50
SUZUKI 1541184E50
SUZUKI 1541184E50000
SUZUKI 1541184E60
SUZUKI 1541184E60000
SUZUKI 15411T84E60
VAUXHALL 93181377
VAUXHALL 95599129

Produse Originale

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs