()

Filtru combustibil MF-17033 MILLARD FILTERS

Producător: MILLARD FILTERS

Cod produs: MF-17033

Cod ean: 5055148223090

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Tip filtru Insertie filtru
Înaltime [mm] 113
Diametru exterior [mm] 70
Diametru interior 1 [mm] 11
Diametru interior 2 [mm] 11

MERCEDES-BENZ 220 (W128), 220 limuzina (W128), PONTON (W128) 220 SE (128.010) 01-1958 / 08-1959 limuzina KW: 88 CP: 120 CMC: 2196 motor pe benzina
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W111, W112) 220 SEB (111.014) 08-1959 / 08-1965 limuzina KW: 88 CP: 120 CMC: 2180 motor pe benzina
MERCEDES-BENZ /8 cupe (W114) 250 CE (114.022) 04-1969 / 04-1972 cupe KW: 110 CP: 150 CMC: 2496 motor pe benzina
MERCEDES-BENZ S-CLASS limuzina (W108, W109) 250 SE (108.014) 01-1966 / 12-1967 limuzina KW: 110 CP: 150 CMC: 2496 motor pe benzina
MERCEDES-BENZ S-CLASS limuzina (W108, W109) 300 SEL (109.016) 01-1968 / 08-1972 limuzina KW: 118 CP: 160 CMC: 2778 motor pe benzina
MERCEDES-BENZ S-CLASS limuzina (W108, W109) 280 SE, SEL (108.018, 108.019) 01-1968 / 08-1972 limuzina KW: 118 CP: 160 CMC: 2778 motor pe benzina
MERCEDES-BENZ S-CLASS limuzina (W108, W109) 300 SEL 6.3 (109.018) 03-1968 / 08-1972 limuzina KW: 184 CP: 250 CMC: 6332 motor pe benzina
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W116), S-CLASS Sedan (W116) 450 SEL 6.9 (116.036) 07-1975 / 03-1980 limuzina KW: 210 CP: 286 CMC: 6834 motor pe benzina
MERCEDES-BENZ PAGODE (W113) 230 SL (113.042) 01-1963 / 01-1967 Cabriolet KW: 110 CP: 150 CMC: 2306 motor pe benzina
MERCEDES-BENZ PAGODE (W113) 250 SL (113.043) 01-1966 / 01-1968 Cabriolet KW: 110 CP: 150 CMC: 2496 motor pe benzina
MERCEDES-BENZ PAGODE (W113) 280 SL (113.044) 01-1968 / 03-1971 Cabriolet KW: 125 CP: 170 CMC: 2780 motor pe benzina
MERCEDES-BENZ COUPE (W111, W112) 220 SEB (111.021) 01-1961 / 12-1965 cupe KW: 88 CP: 120 CMC: 2196 motor pe benzina
MERCEDES-BENZ COUPE (W111, W112) 250 SE (111.021) 01-1965 / 12-1967 cupe KW: 110 CP: 150 CMC: 2496 motor pe benzina
MERCEDES-BENZ COUPE (W111, W112) 280 SE (111.024) 01-1967 / 12-1971 cupe KW: 118 CP: 160 CMC: 2778 motor pe benzina
MERCEDES-BENZ PULLMANN (W100), PULLMANN limuzina (W100) 600 09-1964 / 01-1979 limuzina KW: 184 CP: 250 CMC: 6332 motor pe benzina
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W111, W112) 300 SE (112.014, 112.015) 02-1961 / 02-1964 limuzina KW: 118 CP: 160 CMC: 2996 motor pe benzina
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W111, W112) 300 SE (112.021, 112.023) 02-1964 / 07-1965 limuzina KW: 125 CP: 170 CMC: 2996 motor pe benzina
PEUGEOT J7 caroserie 1.9 D 08-1968 / 07-1978 caroserie KW: 40 CP: 55 CMC: 1948 motor diesel
PEUGEOT J7 caroserie 2.1 D 08-1968 / 07-1977 caroserie KW: 42 CP: 57 CMC: 2112 motor diesel
PEUGEOT J7 bus 2.1 D 08-1968 / 07-1977 bus KW: 42 CP: 57 CMC: 2112 motor diesel

BORGWARD 523 39U
CARRARO 41028
CARRARO 41052
CASE IH 3 056 982
CASE IH 3 056 982 R 1
CASE IH 712 628
CASE IH 712 628 R 91
CASE IH 712 629 R 91
CASE IH 715 711 R 91
CASE IH 715 712
CASE IH 715 712 R 91
CASE IH 716 847
CASE IH 716 847 R 91
CASE IH 717 858 R 91
CASE IH 715712
CASE IH 715712R91
CASE IH 716847
CASE IH 716847R91
CASE IH 717858R91
CATERPILLAR 3I-1122
CATERPILLAR 3I-1587
CATERPILLAR 8H-4120
CATERPILLAR 3I1587
CLAAS 00 0099 105 1
CLAAS 0099 105 0
CLAAS 0099 105 1
DAF 0548257
DAF 548257
DEMAG 760 590 00
DEMAG 963 304 00
DEMAG 96330400
DEUTZ 1215 3152
DEUTZ 8319-00-01.04
DEUTZ 12153152
DEUTZ 8319000104
DEUTZ W0,5H4115
DEUTZ-FAHR 116 0217
DEUTZ-FAHR 1215 3152
DEUTZ-FAHR 8319-00-01.04
DEUTZ-FAHR Q 0,5 H 4115
DEUTZ-FAHR W 0,5 H 4115
DOOSAN 65125035001A
EICHER 1160217
EICHER 200.1301
EICHER 2001301
EVOBUS 5984520800
EVOBUS 801151163
EVOBUS 8319000104
FENDT F 015 200 060 180
FENDT F015200060180
FIAT 1909108
FORD 5004 783
FUCHS 1160217
GENERAL MOTORS 7965458
GENERAL MOTORS 7984299
HANOMAG HENSCHEL 130 924 116
HANOMAG HENSCHEL 130 924 119
HANOMAG HENSCHEL 153 187 002
HANOMAG HENSCHEL 860 153 187 002
HANOMAG HENSCHEL 130924119
HANOMAG HENSCHEL 153187002
HOLDER 019 465
HOLDER 022 67 51
HOLDER 226751
HYUNDAI 65125035003
IVECO 116 0217
IVECO 4 252 2761
JOHN DEERE L19927
JOHN DEERE RE508954
KAELBLE 407 00 147
KAELBLE 731 53
KAELBLE 73153
KRAMER 1160217
LAMBORGHINI 2.4319.530.4
LAMBORGHINI 243195304
LIEBHERR 560 2112
LIEBHERR 700 2305
LIEBHERR 7002305
LOMBARDINI 276.2175.14
LOMBARDINI 276217514
MAHINDRA 1082448R92
MAN 81.00000-0244
MAN 81.12503-0001
MAN 81.12503-0015
MAN 81.12503-0016
MAN 81.12503-0020
MAN 81.12503-0036
MAN 81.12503-0040
MAN 81.12503-0041
MAN 81.12503-0051
MAN 81125030020
MAN 81125030036
MAN 81125030040
MAN 81125030041
MAN 81125030051
MASSEY FERGUSON 1 225 406
MASSEY FERGUSON 1 630 209
MASSEY FERGUSON 1603209M1
MASSEY FERGUSON 2 001 301
MASSEY FERGUSON 2868365M1
MASSEY FERGUSON 33 002
MASSEY FERGUSON 620 601
MASSEY FERGUSON 630 257
MASSEY FERGUSON 631 227
MASSEY FERGUSON 655 815
MASSEY FERGUSON 656 135
MERCEDES-BENZ 1457431261
MERCEDES-BENZ 000 032 24 05
MERCEDES-BENZ 000 092 23 05
MERCEDES-BENZ 000 092 24 05
MERCEDES-BENZ 000 470 09 22
MERCEDES-BENZ 000 477 08 15
MERCEDES-BENZ 000 477 10 15
MERCEDES-BENZ 000 477 47 15
MERCEDES-BENZ 000 477 64 15
MERCEDES-BENZ 000 477 69 15
MERCEDES-BENZ A 000 032 24 05
MERCEDES-BENZ A 000 092 23 05
MERCEDES-BENZ A 000 092 24 05
MERCEDES-BENZ A 000 470 09 22
MERCEDES-BENZ A 000 477 08 15
MERCEDES-BENZ A 000 477 10 15
MERCEDES-BENZ A 000 477 47 15
MERCEDES-BENZ A 000 477 64 15
MERCEDES-BENZ A 000 477 69 15
MERCEDES-BENZ A0004771015
MERCEDES-BENZ 477641564
MERCEDES-BENZ 4776915
MERCEDES-BENZ A0004774715
MERCEDES-BENZ A0004776415
MERCEDES-BENZ A0004776915
MWM 6.0541.14.0.0002
MWM 6.0541.14.0.0501
MWM 6.0541.14.2.0002
NEW HOLLAND 1407080132
PEUGEOT 1906 04
PEUGEOT 1906 05
PEUGEOT 190605
RENAULT TRUCKS 00 00 870 159
RENAULT TRUCKS 00 00 870 160
RENAULT TRUCKS 00 01 225 001
RENAULT TRUCKS 00 01 225 406
RENAULT TRUCKS 00 01 229 148
RENAULT TRUCKS 00 08 548 759
RENAULT TRUCKS 00 08 704 657
RENAULT TRUCKS 08 70 176 000
RENAULT TRUCKS 08 70 465 700
RENAULT TRUCKS 09 80 465 700
RENAULT TRUCKS 20 854 675 700
RENAULT TRUCKS 20 854 804 700
RENAULT TRUCKS 20 870 465 700
RENAULT TRUCKS 50 00 241 677
RENAULT TRUCKS 85 48 759 000
RENAULT TRUCKS 87 01 760 000
RENAULT TRUCKS 980465700
RENAULT TRUCKS 1229148
RENAULT TRUCKS 20870465700
RENAULT, RENAULT KOREA 50 21 107 661
RENAULT, RENAULT KOREA 87 01 760 000
RICHIER 552682302
SAME 003.1413.0
SAME 314130
SCHLÜTER 9085/2
SCHLÜTER S-AK 301
SETRA 5.984.520.800
SETRA 8.011.511.63
SETRA 8.319.000.104
STEYR 185.55.04
STEYR 380.95.5164
STEYR 407.08.0132
STEYR 407080132
SULLAIR 2138240
VALMET 215460
VALMET 836007789
VM 4 531 002
VM 45310001A
VM 45310002A
VOLVO 233898
VOLVO 233898-6
VOLVO 233988
VOLVO 6605860
VOLVO 7025282
VOLVO 7233574
ZETOR 93009905
ZETTELMEYER 2138240
ZETTELMEYER 21382409

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs