()

Filtru combustibil P 13 001 z MANN-FILTER

Producător: MANN-FILTER

Cod produs: P 13 001 z

Cod ean: 4011558478889

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Tip filtru Insertie filtru
Regulamentul ue privind siguranța produselor (gpsr) IEC 60417-6183 Cunoștințe specialitate mecanică nec.

CLAAS 0796 214 1
CLAAS 0796 214 0
CLAAS 0068 712 0
CLAAS 00 2598 184 0
CLAAS 00 0796 214 1
CLAAS 00 0068 712 1
CLAAS 00 0068 712 0
SANDVIK 56031367
SCANIA 167 9778
SCANIA 167 5795
STEYR MOTORS 21810360
TATRA 442900134000
VOLVO 889419
VOLVO 889421
VOLVO VOE14622355
VOLVO VOE3838852
VOLVO 846734
VOLVO 3838852
VOLVO 3831225
VOLVO 3827508
VOLVO 3827507
VOLVO 3825027
VOLVO 24360739

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs