()

Filtru ulei 50013017 KOLBENSCHMIDT

Producător: KOLBENSCHMIDT

Cod produs: 50013017

Cod ean: 4028977026102,7890537116076

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Tip filtru Filtru insurubabil
Diametru exterior 1 [mm] 108
Diametru interior 1 [mm] 62
Diametru exterior 2 [mm] 72
Dimensiune filet 1-12 UNF
Înaltime [mm] 231
Presiune de deschidere supapa trecere [bar] 2,5
Articol completare/info suplimentar 2 cu ventil blocare retur

ALLIS-CHALMERS 75285228
BENATI 1836107
FIAT 1901604
FIAT 8826586
FIAT 79026104
FIAT 78826586
FIAT 74667755
FIAT 74667339
FIAT 74667338
FIAT 7122733
FIAT 7121389
FIAT 7111671
FIAT 7111041
FIAT 61589106
FIAT 4667755
FIAT 4667339
FIAT 4667338
FIAT 1909137
FIAT 7121369
FIAT 19011604
FIAT 1907570
GMC 9975220
IVECO 1901604
IVECO 1930544
IVECO 1907570
NAZA NS1025
NEW HOLLAND R1930544
VALMET 80842000
VW 905411880011
VW TAE115561

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs