()

Filtru ulei DP1110.11.0032 Dr!ve+

Producător: Dr!ve+

Cod produs: DP1110.11.0032

Cod ean: 5907714163234

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

17,68 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Înaltime [mm] 77
Dimensiune filet "3/4""-16"
Diametru 3 [mm] 56
Diametru 4 [mm] 62
Diametru exterior [mm] 69
Tip filtru Filtru insurubabil

TOYOTA STARLET (KP6), STARLET II (KP6) 1.0 (KP60) 02-1978 / 09-1984 hatchback KW: 33 CP: 45 CMC: 993 motor pe benzina
TOYOTA STARLET (KP6), STARLET II (KP6) 1.2 S (KP62) 10-1978 / 08-1982 hatchback KW: 39 CP: 53 CMC: 1166 motor pe benzina
TOYOTA STARLET (KP6), STARLET II (KP6) 1.3 S (KP61) 08-1982 / 09-1984 hatchback KW: 48 CP: 65 CMC: 1290 motor pe benzina
TOYOTA STARLET combi (KP6) 1.0 (KP60) 02-1978 / 09-1984 combi KW: 33 CP: 45 CMC: 993 motor pe benzina
TOYOTA STARLET (P7) 1.0 (EP70L, EP70R) 10-1984 / 12-1989 hatchback KW: 40 CP: 54 CMC: 999 motor pe benzina
TOYOTA STARLET (P7) 1.3 (EP71L, EP71R) 10-1984 / 12-1989 hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1295 motor pe benzina
TOYOTA STARLET (P8), STARLET IV (P8) 1.3 12V Cat (EP81) 12-1989 / 03-1996 hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1296 motor pe benzina
TOYOTA COROLLA hatchback (E7), COROLLA Liftback (E7), T-18 hatchback (E7, T18) 1.3 (KE70) 09-1979 / 01-1982 hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 1290 motor pe benzina
TOYOTA COROLLA (E7), COROLLA Saloon (E7), COROLLA Sedan (E7) 1.3 (KE70) 09-1979 / 06-1983 limuzina KW: 44 CP: 60 CMC: 1290 motor pe benzina
TOYOTA COROLLA (E7), COROLLA Saloon (E7), COROLLA Sedan (E7) 1.3 (KE70) 02-1982 / 06-1983 limuzina KW: 48 CP: 65 CMC: 1290 motor pe benzina
TOYOTA COROLLA hatchback (E7), COROLLA Liftback (E7), T-18 hatchback (E7, T18) 1.3 (KE70) 02-1982 / 05-1983 hatchback KW: 48 CP: 65 CMC: 1290 motor pe benzina
TOYOTA COROLLA combi (E7), COROLLA Station Wagon (E7) 1.3 (KE70) 12-1979 / 01-1982 combi KW: 44 CP: 60 CMC: 1290 motor pe benzina
TOYOTA COROLLA combi (E7), COROLLA Station Wagon (E7) 1.3 (KE70) 02-1982 / 08-1987 combi KW: 48 CP: 65 CMC: 1290 motor pe benzina
TOYOTA COROLLA AVANTE Liftback (E8), COROLLA Liftback (E8) 1.3 (AE80) 06-1983 / 09-1984 hatchback KW: 51 CP: 69 CMC: 1295 motor pe benzina
TOYOTA COROLLA AVANTE Liftback (E8), COROLLA Liftback (E8) 1.3 (EE80) 01-1985 / 08-1987 hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1296 motor pe benzina
TOYOTA COROLLA AVANTE Liftback (E8), COROLLA Liftback (E8) 1.6 (AE82) 08-1985 / 08-1987 hatchback KW: 54 CP: 73 CMC: 1587 motor pe benzina
TOYOTA COROLLA AVANTE Liftback (E8), COROLLA Liftback (E8) 1.6 (AE82) 06-1983 / 08-1987 hatchback KW: 62 CP: 84 CMC: 1587 motor pe benzina
TOYOTA CONQUEST I Hatchback (E8B), COROLLA FX Compact (E8B) 1.6 GT 16V (AE82), 1.6 RSi (AE82) 08-1985 / 08-1987 hatchback KW: 89 CP: 121 CMC: 1587 motor pe benzina
TOYOTA COROLLA (E8), COROLLA Saloon (E8), COROLLA Sedan (E8), COROLLA V (E8) 1.3 (AE80) 06-1983 / 10-1984 limuzina KW: 51 CP: 69 CMC: 1295 motor pe benzina
TOYOTA COROLLA (E8), COROLLA Saloon (E8), COROLLA Sedan (E8), COROLLA V (E8) 1.3 (EE80) 10-1984 / 08-1987 limuzina KW: 55 CP: 75 CMC: 1295 motor pe benzina

AGCO 77201898
ALLIS-CHALMERS 721014983
CATERPILLAR 2I8660
CATERPILLAR 3I1191
CITROËN 1109Y3
CITROËN 1109AZ
CITROËN E149162
CITROËN E149065
CITROËN 1616399880
CITROËN 1613181380
CITROËN 1611540380
CITROËN 1109Y4
DAIHATSU 1150101610
DAIHATSU 1560113010
DAIHATSU 1560113011
DAIHATSU 1560187104
DAIHATSU 1560187109
DAIHATSU 1560187109000
DITCH WITCH 194108
FORD 5010292
FORD 5012645
GEELY 1136000118
GEHL 611990
GENERAL MOTORS 93156670
GENERAL MOTORS 94840078
GUTBROD 09219068
HYSTER 3000537
INGERSOLL-RAND 32498545
ISEKI 77201898
ISEKI 72201898
ISEKI 621324001100A
ISEKI 621324000220A
ISEKI 621324000220
ISEKI 621324000210
ISEKI 621324000200
JOHN DEERE ET15499
JOHN DEERE AM105555
JOHN DEERE AM105172
JOHN DEERE AM101054
JOHN DEERE AM107423
KAWASAKI 490652068
KAWASAKI 160971069
KAWASAKI 450652071
KAWASAKI 490652071
KAWASAKI 490652074
KAWASAKI 490652075
KAWASAKI 490652076
KAWASAKI 490652077
KAWASAKI 490652078
KAWASAKI 490657010
KUBOTA E719532430
KUBOTA 490657010
KUBOTA 1249932430
KUBOTA 11249911210
LEXUS 9091510003
MASSEY FERGUSON 72201898
MELROE 4135663
MELROE 1016467CC
MELROE 2722214
PEUGEOT E149162
PEUGEOT E149065
PEUGEOT 1109AZ
PEUGEOT 1616399880
PEUGEOT 1613181380
PEUGEOT 1109Y3
SUZUKI T90915TA00
SUZUKI 1651058M00000
SUZUKI T90915TA00000
SUZUKI T90915YZZM
SUZUKI T90915YZZM300
TOYOTA 9008091034
TOYOTA 9008091058
TOYOTA 1651083011
TOYOTA 1560113051
TOYOTA 1560113011
TOYOTA 1560113010
TOYOTA 1560101010
TOYOTA 1560016020
TOYOTA 1560013051
TOYOTA 1560013050
TOYOTA 1560013011
TOYOTA 0892202005
TOYOTA 0892202003
TOYOTA 90915TA001
TOYOTA 90915YZZM3
TOYOTA 90915YZZJ1
TOYOTA 90915YZZE1
TOYOTA 90915YZZC7
TOYOTA 90915YZZC5
TOYOTA 90915YZZC3
TOYOTA 90915YZZA3
TOYOTA 90915YZZA2
TOYOTA 9008091045
TOYOTA 90915CA003
TOYOTA 9091591058
TOYOTA 9091510003
TOYOTA 9091510001
TOYOTA 9091503001
TOYOTA 9008091085
TOYOTA 90915YZZN282

Produse Originale

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs