()

Filtru ulei DP1110.11.0142 Dr!ve+

Producător: Dr!ve+

Cod produs: DP1110.11.0142

Cod ean: 5907714152122

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Înaltime [mm] 115
Dimensiune filet 3/4-16 UNF
Diametru exterior [mm] 108
Tip filtru Filtru insurubabil
Diametru exterior 2 [mm] 71
Diametru interior 2 [mm] 62
Presiune de deschidere supapa trecere [bar] 1

FIAT 131 (131), SUPERBRAVO (131) 2.5 D 06-1978 / 02-1984 limuzina KW: 53 CP: 72 CMC: 2445 motor diesel
FIAT ARGENTA (132), ARGENTA Sedan (132) 2500 Diesel 06-1981 / 11-1985 limuzina KW: 53 CP: 72 CMC: 2445 motor diesel
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.4 D 07-1982 / 12-1985 bus KW: 53 CP: 72 CMC: 2445 motor diesel
FIAT 131 Familiare/Panorama (131) 2.5 Super Diesel (AF) 03-1979 / 12-1984 combi KW: 53 CP: 72 CMC: 2445 motor diesel
FIAT DUCATO caroserie (280) 2.5 D 01-1982 / 08-1990 caroserie KW: 55 CP: 75 CMC: 2500 motor diesel
FIAT DUCATO caroserie (280) 2.4 D 01-1982 / 08-1990 caroserie KW: 53 CP: 72 CMC: 2445 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC platou / sasiu (T, P, V), TRAFIC Rodeo (T, P, V) 2.5 D 03-1980 / 04-1989 platou / sasiu KW: 51 CP: 69 CMC: 2445 motor diesel
ALFA ROMEO AR 6 caroserie (280) 2.4 D (280) 04-1985 / 02-1986 caroserie KW: 53 CP: 72 CMC: 2445 motor diesel
ALFA ROMEO AR 8 caroserie (280) 2.4 D (280) 04-1978 / 08-1986 caroserie KW: 53 CP: 72 CMC: 2445 motor diesel
ALFA ROMEO AR 8 platou / sasiu (280) 2.4 D (280) 04-1978 / 08-1986 platou / sasiu KW: 53 CP: 72 CMC: 2445 motor diesel
FIAT 131 Familiare/Panorama (131) 2.0 D 07-1978 / 08-1984 combi KW: 44 CP: 60 CMC: 1995 motor diesel
FIAT 131 (131), SUPERBRAVO (131) 2.0 D 03-1978 / 03-1987 limuzina KW: 44 CP: 60 CMC: 1995 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA MASTER I caroserie (T), MASTER I Van (T) 28-35 2.4 D 08-1980 / 08-1989 caroserie KW: 52 CP: 71 CMC: 2445 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA MASTER I bus (T) 28-35 2.4 D 08-1980 / 08-1989 bus KW: 52 CP: 71 CMC: 2445 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC platou / sasiu (T, P, V), TRAFIC Rodeo (T, P, V) 2.5 D 05-1989 / 03-2001 platou / sasiu KW: 51 CP: 69 CMC: 2445 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA MASTER I platou / sasiu (P) 28-35 2.5 D 09-1980 / 07-1998 platou / sasiu KW: 52 CP: 71 CMC: 2445 motor diesel
FIAT DUCATO platou / sasiu (280) 2.5 D 07-1982 / 08-1990 platou / sasiu KW: 55 CP: 75 CMC: 2500 motor diesel
FIAT 132 (132), 132 Sedan (132) 2.0 D 07-1978 / 07-1982 limuzina KW: 44 CP: 60 CMC: 1995 motor diesel
FIAT 132 (132), 132 Sedan (132) 2.5 D 07-1978 / 07-1982 limuzina KW: 53 CP: 72 CMC: 2445 motor diesel
IVECO DAILY I platou / sasiu 30-8 (10011131, 10011132, 10011231, 10011232, 10011237,... 01-1978 / 12-1989 platou / sasiu KW: 53 CP: 72 CMC: 2445 motor diesel

CASE IH 1966279C1
FIAT 4712132
FIAT 4434825
FIAT 4777082
FIAT 4719150
FORD 1526270
FORD A760X6714RA
FORD A720X6714DA
FORD 5018356
FORD 5016946
FORD 5014056
FORD 5012554
FORD 5011887
FORD 5010962
FORD 5007385
FORD 5006580
FORD 5002798
GENERAL MOTORS 93892080
GMC 5577281
HÜRLIMANN 04415540
IVECO 1901606
IVECO 4712132
IVECO 4719150
LAMBORGHINI 053915520
LAMBORGHINI 04415540
MANITOU 106487
MASSEY FERGUSON 1015511
MASSEY FERGUSON 1015511M91
RENAULT TRUCKS 7701008689
RENAULT, RENAULT KOREA 7701349779
RENAULT, RENAULT KOREA 7701349151
SAME 005315520
SAME 04415540
SAURER 2060471915000
STILL 1000011
VAG 0004434825
VOLVO 91805960
VOLVO 9180596
VOLVO 91252247
VOLVO 9125224
ZETOR 64001006

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs