()

Filtru ulei LS350 PURFLUX

Producător: PURFLUX

Cod produs: LS350

Cod ean: 3286064049903

In Stoc

Codul de produsul înlocuiește:

24,94 RON

*prețul include TVA
Produs adăugat în coș

Tip filtru Filtru insurubabil
Diametru exterior [mm] 66
Înaltime [mm] 86

ROVER 200 II hatchback (XW) 216 GSi 01-1990 / 12-1995 hatchback KW: 82 CP: 112 CMC: 1590 motor pe benzina
ROVER 200 II hatchback (XW) 216 GTi 01-1990 / 10-1995 hatchback KW: 90 CP: 122 CMC: 1590 motor pe benzina
ROVER 200 II Cabriolet (XW) 216 1.6i 01-1992 / 11-1999 Cabriolet KW: 90 CP: 122 CMC: 1590 motor pe benzina
ROVER 200 cupe (XW) 216 10-1992 / 06-1999 cupe KW: 90 CP: 122 CMC: 1590 motor pe benzina
ROVER 400 II (XW) 416 GSI 04-1990 / 04-1995 limuzina KW: 82 CP: 112 CMC: 1590 motor pe benzina
ROVER 400 II (XW) 416 GTI 04-1990 / 04-1995 limuzina KW: 90 CP: 122 CMC: 1590 motor pe benzina
ROVER 600 I (RH) 620 i 08-1993 / 06-1996 limuzina KW: 85 CP: 115 CMC: 1997 motor pe benzina
ROVER 600 I (RH) 620 Si 08-1993 / 02-1999 limuzina KW: 96 CP: 131 CMC: 1997 motor pe benzina
ROVER 600 I (RH) 623 Si 08-1993 / 06-1999 limuzina KW: 116 CP: 158 CMC: 2259 motor pe benzina
ROVER 400 Tourer (XW) 1.6 i 05-1994 / 11-1998 combi KW: 82 CP: 112 CMC: 1590 motor pe benzina
ROVER 400 Tourer (XW) 1.6 i 05-1994 / 11-1998 combi KW: 90 CP: 122 CMC: 1590 motor pe benzina
HONDA BALLADE IV Hatchback (EC, ED, EE), CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE), CIVIC MK IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.4 L (EC9) 10-1987 / 12-1991 hatchback KW: 66 CP: 90 CMC: 1396 motor pe benzina
HONDA BALLADE III limuzina (ED, SH), CIVIC IV limuzina (ED), CIVIC MK IV limuzina (ED) 1.4 L (ED2) 10-1987 / 12-1989 limuzina KW: 66 CP: 90 CMC: 1396 motor pe benzina
HONDA BALLADE III limuzina (ED, SH), CIVIC IV limuzina (ED), CIVIC MK IV limuzina (ED) 1.6 i 16V (ED4) 11-1987 / 09-1991 limuzina KW: 80 CP: 109 CMC: 1590 motor pe benzina
HONDA BALLADE IV Hatchback (EC, ED, EE), CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE), CIVIC MK IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V (ED7) 10-1987 / 09-1991 hatchback KW: 80 CP: 109 CMC: 1590 motor pe benzina
HONDA BALLADE IV Hatchback (EC, ED, EE), CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE), CIVIC MK IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.3 16V Cat (EC8) 09-1989 / 09-1991 hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1343 motor pe benzina
HONDA BALLADE IV Hatchback (EC, ED, EE), CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE), CIVIC MK IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.5 i 16V (ED6) 10-1988 / 09-1991 hatchback KW: 69 CP: 94 CMC: 1493 motor pe benzina
HONDA BALLADE III limuzina (ED, SH), CIVIC IV limuzina (ED), CIVIC MK IV limuzina (ED) 1.5 150 (ED3, SH4), 1.5 i 16V (ED3, SH4) 10-1987 / 09-1991 limuzina KW: 69 CP: 94 CMC: 1493 motor pe benzina
HONDA BALLADE III limuzina (ED, SH), CIVIC IV limuzina (ED), CIVIC MK IV limuzina (ED) 1.6 i 16V (ED4) 10-1987 / 09-1991 limuzina KW: 81 CP: 110 CMC: 1590 motor pe benzina
HONDA BALLADE IV Hatchback (EC, ED, EE), CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE), CIVIC MK IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V (ED7) 10-1987 / 09-1991 hatchback KW: 81 CP: 110 CMC: 1590 motor pe benzina

AC PF1051
AC PF867
AC PF967
AC X156
AC X169
AC X4001E
AC X4114E
AC X45
AC X46
ASIA MOTORS OFE3R14302
CASE IH VA30A4000103
CHRYSLER L532
FORD 3252742
FORD 5022738
FORD 5027149
FORD F32Z6731A
GENERAL MOTORS 5650301
GENERAL MOTORS 649008
GENERAL MOTORS 649010
GENERAL MOTORS 649011
GENERAL MOTORS 649014
GENERAL MOTORS 8943687200
GENERAL MOTORS 8943687270
GENERAL MOTORS 8944128150
GENERAL MOTORS 8944597000
GENERAL MOTORS 90485456
GENERAL MOTORS 90485457
GENERAL MOTORS 90541163
GENERAL MOTORS 91151708
GENERAL MOTORS 93182630
GENERAL MOTORS 94412815
GENERAL MOTORS 944128150
GENERAL MOTORS VOF156
HITACHI 4294841
HITACHI MD135737
HONDA 04154PR3E00
HONDA 15220PH1004
HONDA 15220PH1014
HONDA 1528487211
HONDA 15400579003
HONDA 15400611003
HONDA 15400611013
HONDA 15400679004
HONDA 15400679023
HONDA 15400MJ0003
HONDA 15400MJO003
HONDA 15400P0H004
HONDA 15400P0H305
HONDA 15400PC6000
HONDA 15400PC6003
HONDA 15400PC6004
HONDA 15400PC6405
HONDA 15400PCX003
HONDA 15400PCX004
HONDA 15400PCX305
HONDA 15400PH1003
HONDA 15400PH1004
HONDA 15400PH1014
HONDA 15400PH1F01
HONDA 15400PH1F02
HONDA 15400PH1F03
HONDA 15400PH1F04
HONDA 15400PH3003
HONDA 15400PH3004
HONDA 15400PH4K02
HONDA 15400PH6004
HONDA 15400PH9004
HONDA 15400PK1003
HONDA 15400PLC003
HONDA 15400PLC004
HONDA 15400PLMA01
HONDA 15400PLMA02
HONDA 15400PR3014
HONDA 15400PR3305
HONDA 15400PR3315
HONDA 15400PR3405
HONDA 15400PR3406
HONDA 15400PR3810
HONDA 15400PT1K01
HONDA 15400RAFT01
HONDA 15400RBAF01
HONDA 15400RBAF010MI
HONDA 15400RTA003
HONDA 15400RTA004
HONDA 15401611033
HYSTER 324692
HYUNDAI 15400PC6003
HYUNDAI 817323802
ISEKI 565004093650
KHD 001039891
KOMATSU YM11966035150
KUBOTA 1627132090
KUBOTA 162713290
KUBOTA 16271329090
KUBOTA HH16032093
MASSEY FERGUSON 1039891
MASSEY FERGUSON 947941
MAZDA 8FG112802
MAZDA 8FG123802/9
MAZDA FER14302
MAZDA JEYO14302
MAZDA KL0714302A
MAZDA RFY214302
MAZDA RFY2143029A
MITSUBISHI MD360935
NISSAN 1520831U1B
PEUGEOT 1109G5
PROTON PW510253
RENAULT 7711500014
ROVER GFE282
ROVER VOF1014
ROVER/AUSTIN FH1058
SUBARU 15208AA130
SUBARU 15208AA160
SUBARU 380872100
SUBARU SU00300311
TOYOTA 156071280
TOYOTA 1560B87309
TOYOTA SU00300311
VOLVO 14523962
YANMAR 11900535100
YANMAR 12445035110

Produse Originale

Produse Echivalente

Imagine Produs