()

Filtru ulei OX 562D MAHLE

Producător: MAHLE

Cod produs: OX 562D

Cod ean: 4009026724484

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Fișă produs:

60,12 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Tip filtru Insertie filtru
Diametru [mm] 90,0
Înaltime [mm] 281,0
Diametru interior 2 [mm] 43
Articol extins/informatii de extindere cu garnituri
Greutate netă [g] 179
Inaltime ambalaj [cm] 30,00
Lungime ambalaj [cm] 9,6
Latime ambalaj [cm] 9,60

RENAULT TRUCKS 7424993648
RENAULT, RENAULT KOREA 7424993648
SCANIA 1742032
SCANIA 1742037
SCANIA 2022275
SCANIA 2037556
SCANIA 2625884

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs