()

Filtru ulei WG1217447 WILMINK GROUP

Producător: WILMINK GROUP

Cod produs: WG1217447

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Diametru [mm] 99,0
Înaltime [mm] 196,0
Articol extins/informatii de extindere cu etansare
Tip filtru Insertie filtru
Diametru interior 2 [mm] 30
Lungime ambalaj [cm] 10,0
Latime ambalaj [cm] 10,00
Inaltime ambalaj [cm] 20,50
Diametru intern 3 [mm] 30,0
Greutate netă [g] 254

BUESSING 801195973
BUESSING 801195128
DAF 0248126
DAF 248126
DEUTZ-FAHR 100X30X196H4119
DEUTZ-FAHR 1168446
DEUTZ-FAHR 605401900006
FAUN 4134236
FAUN 1470344
FIAT 1168446
FORD A820X6744CA
FORD A830X6731FA
FORD A730X6744SA
FORD 5011429
FORD 5010668
FORD 5000891
HANOMAG HENSCHEL 197932115
HANOMAG HENSCHEL 5985421000
IVECO 1168446
IVECO 61232779
KAELBLE 406850486
KAELBLE 40685486
KAELBLE 40600226
KÄLBLE 40685486
KÄLBLE 406850486
KÄLBLE 40600226
KRUPP 79999214728B
KRUPP 7999921072BB
KRUPP 79999210728B
MAN 81055040006
MAN 81085040026
MAN 81055040032
MAN 81055040026
MAN 78583301040
MAN 09530400151
MASSEY FERGUSON 2873917M1
MWM 605401900006
RENAULT TRUCKS 0004311669
RENAULT TRUCKS 4055040004
RENAULT TRUCKS 4055040006
RENAULT TRUCKS 4083040018
RENAULT TRUCKS 4311669
RENAULT TRUCKS 5000250806
RENAULT TRUCKS 5000273542
RENAULT TRUCKS 7701200202
RENAULT, RENAULT KOREA 7701202202
RENAULT, RENAULT KOREA 5000250806
RENAULT, RENAULT KOREA 24866184
RENAULT, RENAULT KOREA 0024866184
ROVER ABU3538
ROVER 167481
STEYR 6090783
SULLAIR 2111610
ZETTELMEYER 002111610
ZETTELMEYER 0021116105
ZETTELMEYER 0022116100
ZETTELMEYER 2111610
ZETTELMEYER 211610
ZETTELMEYER 2116105
ZETTELMEYER 22116100

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs