()
Mașini vizitate

Furtun frana 8150 27226 TRISCAN

Producător: TRISCAN

Cod produs: 8150 27226

Cod ean: 5710476159038

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

42,39 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Lungime 1/lungime 2 [mm] 317
Dimensiune filet 1 F10x1
Dimensiune filet 2 Banjo

FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi 05-2006 / 06-2015 microbus KW: 100 CP: 136 CMC: 1997 motor diesel
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi 05-2006 / 12-2014 microbus KW: 100 CP: 136 CMC: 1997 motor diesel
VOLVO V70 III (135) T4 10-2010 / 12-2015 combi KW: 132 CP: 180 CMC: 1596 motor pe benzina
VOLVO S80 II (124), S80 II Sedan (124) T4 10-2010 / 04-2014 limuzina KW: 132 CP: 180 CMC: 1596 motor pe benzina
VOLVO S80 II (124), S80 II Sedan (124) T5 10-2010 / 12-2016 limuzina KW: 177 CP: 241 CMC: 1999 motor pe benzina
VOLVO S80 II (124), S80 II Sedan (124) T6 AWD 10-2010 / 12-2015 limuzina KW: 224 CP: 305 CMC: 2953 motor pe benzina
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 07-2010 / 12-2014 microbus KW: 176 CP: 240 CMC: 1999 motor pe benzina
VOLVO S80 II (124), S80 II Sedan (124) D3 / D4 01-2010 / 12-2016 limuzina KW: 120 CP: 163 CMC: 1984 motor diesel
VOLVO XC70 II (136), XC70 II combi (136), XC70 II SUV (136) 3.2 AWD 05-2010 / 12-2014 combi KW: 179 CP: 243 CMC: 3192 motor pe benzina
VOLVO XC70 II (136), XC70 II combi (136), XC70 II SUV (136) T6 AWD 01-2010 / 04-2015 combi KW: 224 CP: 304 CMC: 2953 motor pe benzina
VOLVO V70 III (135) T5 01-2010 / 12-2014 combi KW: 177 CP: 241 CMC: 1999 motor pe benzina
VOLVO S80 II (124), S80 II Sedan (124) 3.2 AWD 01-2010 / 12-2014 limuzina KW: 179 CP: 243 CMC: 3192 motor pe benzina
VOLVO S80 II (124), S80 II Sedan (124) 3.2 01-2010 / 12-2014 limuzina KW: 179 CP: 243 CMC: 3192 motor pe benzina
VOLVO V70 III (135) D3 / D4 03-2010 / 12-2015 combi KW: 120 CP: 163 CMC: 1984 motor diesel
VOLVO S80 II (124), S80 II Sedan (124) 1.6 DRIVe 06-2011 / 01-2014 limuzina KW: 84 CP: 114 CMC: 1560 motor diesel
VOLVO V70 III (135) 1.6 DRIVe / D2 04-2011 / 12-2015 combi KW: 84 CP: 114 CMC: 1560 motor diesel
VOLVO V70 III (135) D5 04-2011 / 12-2015 combi KW: 158 CP: 215 CMC: 2400 motor diesel
VOLVO S80 II (124), S80 II Sedan (124) D5 AWD 06-2011 / 04-2015 limuzina KW: 158 CP: 215 CMC: 2400 motor diesel
VOLVO S80 II (124), S80 II Sedan (124) D5 06-2011 / 04-2015 limuzina KW: 158 CP: 215 CMC: 2400 motor diesel
VOLVO V70 III (135) D5 AWD 04-2011 / 12-2015 combi KW: 158 CP: 215 CMC: 2400 motor diesel

FORD 1380835
FORD 6G91228-2DG
FORD 6G91228-2DF
FORD 6G91228-2DE
FORD 6G91228-2DD
FORD 6G91228-2DC
FORD 6G91228-2DB
FORD 1671645
FORD 1510215
FORD 1487148
FORD 1452070
FORD 1436638
FORD 1379916
VOLVO 30793064
VOLVO 30793956
VOLVO 31261707
VOLVO 31305096
VOLVO 32246098

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs