()

Garnitura, racord evacuare 02.9459 MTS

Producător: MTS

Cod produs: 02.9459

Cod ean: 8033464230135

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Greutate [kg] 0,1
Lungime [mm] 100
Linia/varianta de dotare a vehiculului 00000000000000007362

Sistem de esapament MTS FORD12920A000728 1
Sistem de esapament MTS FORD16920A006098 1
Sistem de esapament MTS FORD17809A001074 1
Sistem de esapament MTS FORD18809A001071 1
Sistem de esapament MTS FORD19809A001071 1
Sistem de esapament MTS FORD20809A001075 1
Sistem de esapament MTS FORD22809A008302 1
Sistem de esapament MTS FORD23809A008302 1
Sistem de esapament MTS FORD23920A001484 1
Sistem de esapament MTS FORD24119A001087 1
Sistem de esapament MTS FORD26809A001042 1
Sistem de esapament MTS FORD27920A001477 1
Sistem de esapament MTS FORD27920A006084 1
Sistem de esapament MTS FORD28079A011022 1
Sistem de esapament MTS FORD28809A001041 1
Sistem de esapament MTS FORD30809A006094 1
Sistem de esapament MTS FORD31760A001094 1
Sistem de esapament MTS FORD32760A001094 1
Sistem de esapament MTS FORD37438A000322 1
Sistem de esapament MTS FORD37809A014272 1
Sistem de esapament MTS FORD40438A006092 1
Sistem de esapament MTS FORD41438A006092 1
Sistem de esapament MTS FORD44438A006092 1
Sistem de esapament MTS FORD45438A006092 1
Sistem de esapament MTS FORD46119A001086 1
Sistem de esapament MTS FORD48438A014270 1
Sistem de esapament MTS FORD51119A001078 1
Sistem de esapament MTS FORD51119A009659 1
Sistem de esapament MTS FORD51119A028686 1
Sistem de esapament MTS FORD51438A014271 1
Sistem de esapament MTS FORD51760A001086 1
Sistem de esapament MTS FORD54088A132410 1
Sistem de esapament MTS FORD54769A001095 1
Sistem de esapament MTS FORD55088A132410 1
Sistem de esapament MTS FORD55760A001074 1
Sistem de esapament MTS FORD60920A006098 1
Sistem de esapament MTS FORD62760A001078 1
Sistem de esapament MTS FORD63760A001078 1
Sistem de esapament MTS FORD65760A001075 1
Sistem de esapament MTS FORD66760A001071 1
Sistem de esapament MTS FORD67760A008302 1
Sistem de esapament MTS FORD67978A129090 1
Sistem de esapament MTS FORD67978B129090 1
Sistem de esapament MTS FORD70760A001088 1
Sistem de esapament MTS FORD71760A001088 1
Sistem de esapament MTS FORD74088A001088 1
Sistem de esapament MTS FORD74920A027099 1
Sistem de esapament MTS FORD75088A001088 1
Sistem de esapament MTS FORD79760A001579 1
Sistem de esapament MTS FORD79799A001085 1
Sistem de esapament MTS FORD80799A006644 1
Sistem de esapament MTS FORD80920A001477 1
Sistem de esapament MTS FORD81088A006094 1
Sistem de esapament MTS FORD81920A001477 1
Sistem de esapament MTS FORD81920A006084 1
Sistem de esapament MTS FORD82760A012422 1
Sistem de esapament MTS FORD82920A001477 1
Sistem de esapament MTS FORD88920A000676 1
Sistem de esapament MTS FORD90088A015260 1
Sistem de esapament MTS FORD91760A001087 1
Sistem de esapament MTS FORD91920A000351 1
Sistem de esapament MTS FORD92760A001087 1
Sistem de esapament MTS FORD92920A000351 1
Sistem de esapament MTS FORD96088A001580 1
Sistem de esapament MTS FORD97088A001580 1
Sistem de esapament MTS FORD97750A001078 1

FORD FIESTA II (FBD), FIESTA Mk II (FBD) 1.1 (FBD) 05-1986 / 02-1989 hatchback KW: 36 CP: 49 CMC: 1117 motor pe benzina
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT), ESCORT Mk IV (GAF, AWF, ABFT) 1.1 12-1985 / 07-1990 hatchback KW: 37 CP: 50 CMC: 1117 motor pe benzina
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT), ESCORT Mk IV (GAF, AWF, ABFT) 1.3 01-1986 / 07-1990 hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 1297 motor pe benzina
FORD ORION II (AFF), ORION Mk II (AFF) 1.6 D 12-1985 / 01-1989 limuzina KW: 40 CP: 54 CMC: 1608 motor diesel
FORD FIESTA II (FBD), FIESTA Mk II (FBD) 1.0 (FBD) 09-1983 / 02-1989 hatchback KW: 33 CP: 45 CMC: 957 motor pe benzina
FORD FIESTA II (FBD), FIESTA Mk II (FBD) 1.1 (FBD) 09-1983 / 02-1989 hatchback KW: 37 CP: 50 CMC: 1117 motor pe benzina
FORD FIESTA III (GFJ), FIESTA Mk III (GFJ) 1.1 03-1989 / 12-1995 hatchback KW: 40 CP: 55 CMC: 1119 motor pe benzina
FORD FIESTA III (GFJ), FIESTA Mk III (GFJ) 1.8 D 03-1989 / 12-1995 hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 1753 motor diesel
FORD FIESTA III (GFJ), FIESTA Mk III (GFJ) 1.1 03-1989 / 12-1995 hatchback KW: 37 CP: 50 CMC: 1119 motor pe benzina
FORD FIESTA III (GFJ), FIESTA Mk III (GFJ) 1.3 Cat 05-1991 / 01-1997 hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 1299 motor pe benzina
FORD COURIER Autoutilitară/limuzină spațioasă (F3L, F5L), FIESTA Autoutilitară/limuzină spațioasă (F3L, F5L) 1.8 D 09-1991 / 02-1996 Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 44 CP: 60 CMC: 1753 motor diesel
FORD COURIER Autoutilitară/limuzină spațioasă (F3L, F5L), FIESTA Autoutilitară/limuzină spațioasă (F3L, F5L) 1.3 09-1991 / 02-1996 Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 44 CP: 60 CMC: 1299 motor pe benzina
FORD ESCORT Mk VI (AAL, ABL), ESCORT V (AAL, ABL) 1.3 07-1990 / 01-1995 hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 1299 motor pe benzina
FORD ESCORT Mk VI (AAL, ABL), ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 D 07-1990 / 01-1995 hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 1753 motor diesel
FORD ORION III (GAL), VERONA III (GAL) 1.3 07-1990 / 12-1993 limuzina KW: 44 CP: 60 CMC: 1299 motor pe benzina
FORD ORION III (GAL), VERONA III (GAL) 1.8 D 11-1990 / 12-1993 limuzina KW: 44 CP: 60 CMC: 1753 motor diesel
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF), ESCORT IV Turnier (AWF, AVF), ESCORT Mk IV Turnier (AWF, AVF) 1.3 01-1986 / 07-1990 combi KW: 44 CP: 60 CMC: 1297 motor pe benzina
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF), ESCORT IV Turnier (AWF, AVF), ESCORT Mk IV Turnier (AWF, AVF) 1.6 D 01-1986 / 01-1989 combi KW: 40 CP: 54 CMC: 1608 motor diesel
FORD ESCORT Mk V Turnier (ANL), ESCORT NOMADE V Turnier (ANL), ESCORT V Break (ANL), ESCORT V Turnier (ANL) 1.3 09-1991 / 01-1995 combi KW: 44 CP: 60 CMC: 1299 motor pe benzina
FORD ESCORT Mk V Turnier (ANL), ESCORT NOMADE V Turnier (ANL), ESCORT V Break (ANL), ESCORT V Turnier (ANL) 1.8 D 07-1990 / 01-1995 combi KW: 44 CP: 60 CMC: 1753 motor diesel

FORD 6645622
FORD 8942002540
FORD 6120664
FORD 6134624
FORD 6163389
FORD 94329531
FORD 1630835

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs