()

Generator / Alternator 1.21753 DT Spare Parts

Producător: DT Spare Parts

Cod produs: 1.21753

Cod ean: 04047755396251

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Tensiune [v] 24
Pt. cod original (oe) 1777465
Curent de incarcare generator [a] 100
Garantie Garantie 2 ani
Greutate netă [g] 6951

SCANIA 10571476
SCANIA 10571533
SCANIA 10571617
SCANIA 1448150
SCANIA 1516316
SCANIA 1571533
SCANIA 1571617
SCANIA 1774594
SCANIA 1777300
SCANIA 1777465
SCANIA 571440
SCANIA 571476
SCANIA 571533
SCANIA 571617
Imagine Produs