()

Generator / Alternator 280407 SERCORE

Producător: SERCORE

Cod produs: 280407

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Curent de incarcare generator [a] 65
Lungime [mm] 162
Tensiune [v] 0
Tip centura de siguranta brat mobil monoarticulat
Directia de rotatie rotatie contrar acelor de ceasornic
Voltaj [v] 14
Calitate NUEVO

AGCO C000900010130
BOMAG 057109021
DEUTZ-FAHR 01172857
DEUTZ-FAHR 1182173
DEUTZ-FAHR 04191523
DEUTZ-FAHR 03045139
DEUTZ-FAHR 03045098
DEUTZ-FAHR 03040715
DEUTZ-FAHR 01182173
DEUTZ-FAHR 01178607
FIAT 42498275
IVECO 42522743
IVECO 2995044
JOHN DEERE AL3846201
JOHN DEERE AZ3846201
KHD 1178607
KHD 1177063
KHD 1172857
KHD 01183455
KHD 01182961
STEYR 311090025
STEYR 31100090025
Imagine Produs