()

Generator / Alternator F032112302 HC-Cargo

Producător: HC-Cargo

Cod produs: F032112302

Cod ean: 5705541043220

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Tensiune [v] 28
Curent de incarcare generator [a] 120
Izolat
Cuplaj/clema cu conexiune la tahometru

FIAT 42575000
IVECO 108922
IVECO 4775918
IVECO 4798922
IVECO 4831585
KÄSSBOHRER 7421356000
MERCEDES-BENZ A0121544702
MERCEDES-BENZ A0121545002
MERCEDES-BENZ 0121544702
MERCEDES-BENZ 0121545002
Imagine Produs