()

Inel etansare, surub drena ulei 227397 RESTAGRAF

Producător: RESTAGRAF

Cod produs: 227397

Cod ean: 3170402273979

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Grosime [mm] 1,5
Diametru interior [mm] 22,2
Diametru exterior [mm] 26,9

FORD GRANADA II (GU) 2.5 D 08-1982 / 08-1985 limuzina KW: 51 CP: 69 CMC: 2498 motor diesel
FORD GRANADA I (GAE, GGE), GRANADA Mk III  (GAE, GGE), SCORPIO I (GAE, GGE) 2.5 D 12-1985 / 02-1992 hatchback KW: 51 CP: 69 CMC: 2498 motor diesel
FORD GRANADA I (GAE, GGE), GRANADA Mk III  (GAE, GGE), SCORPIO I (GAE, GGE) 2.5 TD 06-1988 / 07-1993 hatchback KW: 68 CP: 92 CMC: 2498 motor diesel
FORD GRANADA Mk III limuzina (GGE), GRANADA Mk III  limuzina (GGE), SCORPIO I limuzina (GGE) 2.5 TD 06-1988 / 07-1993 limuzina KW: 68 CP: 92 CMC: 2498 motor diesel
FORD GRANADA Break (GNU), GRANADA Turnier (GNU) 2.5 D 08-1982 / 08-1985 combi KW: 51 CP: 69 CMC: 2498 motor diesel
FORD GRANADA I Turnier (GGE), GRANADA Mk III Turnier (GGE), GRANADA Mk III  Turnier (GGE), SCORPIO I Break (GGE), SCORPIO I Turnier (GGE) 2.5 TD 09-1991 / 07-1993 combi KW: 68 CP: 92 CMC: 2498 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC bus (T, P, V) 2.5 D 05-1989 / 03-2001 bus KW: 55 CP: 75 CMC: 2499 motor diesel
FIAT 126 (126) 700 09-1987 / 06-1996 hatchback KW: 19 CP: 26 CMC: 704 motor pe benzina
LANCIA THEMA (834) 2500 Turbo D (834D) 11-1984 / 09-1988 limuzina KW: 74 CP: 101 CMC: 2445 motor diesel
LANCIA THEMA (834) 2500 Turbo DS (834AE) 06-1988 / 05-1992 limuzina KW: 85 CP: 115 CMC: 2499 motor diesel
FIAT CROMA (154) 2500 TD (154.AE) 12-1985 / 08-1989 hatchback KW: 74 CP: 101 CMC: 2445 motor diesel
FIAT CROMA (154) 2500 TD (154.LL, 154.PL) 05-1989 / 08-1996 hatchback KW: 85 CP: 115 CMC: 2500 motor diesel
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.4 D 07-1982 / 12-1985 bus KW: 53 CP: 72 CMC: 2445 motor diesel
FIAT DUCATO platou / sasiu (280) 2.5 TD 01-1986 / 08-1990 platou / sasiu KW: 68 CP: 92 CMC: 2445 motor diesel
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.5 D 01-1986 / 08-1990 bus KW: 55 CP: 75 CMC: 2500 motor diesel
PORSCHE 911 3.0 SC Carrera 07-1977 / 06-1980 cupe KW: 132 CP: 180 CMC: 2993 motor pe benzina
PORSCHE 911 Cabriolet 3.0 SC 08-1982 / 07-1983 Cabriolet KW: 150 CP: 204 CMC: 2993 motor pe benzina
PORSCHE 911 Cabriolet 3.2 SC Carrera 10-1984 / 08-1989 Cabriolet KW: 152 CP: 207 CMC: 3164 motor pe benzina
PORSCHE 911 3.2 08-1986 / 08-1989 cupe KW: 160 CP: 218 CMC: 3164 motor pe benzina
PORSCHE 911 Cabriolet 3.2 Carrera Speedster 08-1986 / 08-1989 Cabriolet KW: 160 CP: 218 CMC: 3164 motor pe benzina

CITROËN 16484
CITROËN/PEUGEOT 31332
FIAT 10261860
FIAT 60800580
FIAT 16508460
FIAT 10281585
FORD 1668971
FORD 1669199
IVECO 10263460
OPEL 4403432
OPEL 9110810
OPEL 9111432
PEUGEOT 16484
PORSCHE 90012301120
RENAULT, RENAULT KOREA 7701026678
RENAULT, RENAULT KOREA 7701039179
VW N0138211

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs