()

Inel etansare, surub drena ulei WG1939332 WILMINK GROUP

Producător: WILMINK GROUP

Cod produs: WG1939332

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Grosime [mm] 1,5
Material Cauciuc/Metal
Diametru interior [mm] 18,4
Diametru exterior [mm] 26

SAAB 9-5 (YS3G) 2.0 TTiD XWD 05-2010 / 01-2012 limuzina KW: 140 CP: 190 CMC: 1956 motor diesel
SAAB 9-5 (YS3G) 2.0 TTiD 05-2010 / 01-2012 limuzina KW: 140 CP: 190 CMC: 1956 motor diesel
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 2.0 CDTI (35) 10-2010 / 10-2015 combi KW: 118 CP: 160 CMC: 1956 motor diesel
FIAT DOBLO Cargo (263) 1.6 D Multijet (263WXD1B, 263WXR1B, 263WXX1B, 263ZXD1B,... 02-2010 / prezent Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 77 CP: 105 CMC: 1598 motor diesel
FIAT DOBLO bus (263), DOBLO Combi (263), DOBLO Kombi (263), DOBLO MPV (263) 1.6 D Multijet (263AXH1A, 263AXL11, 263AXH1B) 02-2010 / 12-2023 bus KW: 66 CP: 90 CMC: 1598 motor diesel
FIAT SEDICI (189) 2.0 D Multijet 06-2006 / 10-2014 SUV KW: 99 CP: 135 CMC: 1956 motor diesel
FIAT SEDICI (189) 2.0 D Multijet 4x4 06-2006 / 10-2014 SUV KW: 99 CP: 135 CMC: 1956 motor diesel
ALFA ROMEO GIULIETTA (940) 2.0 JTDM (940.FXL1A) 04-2010 / 12-2020 hatchback KW: 103 CP: 140 CMC: 1956 motor diesel
FIAT BRAVO II (198), RITMO III (198) 1.6 D Multijet (198AXM1B) 03-2008 / 12-2014 hatchback KW: 66 CP: 90 CMC: 1598 motor diesel
LANCIA MUSA (350) 1.6 D Multijet (350.AXL1A, 350.AXH1A) 07-2008 / 09-2012 microbus KW: 85 CP: 116 CMC: 1598 motor diesel
LANCIA KAPPA (838) 2.0 20V (838AA1AA) 10-1994 / 10-2001 limuzina KW: 107 CP: 146 CMC: 1998 motor pe benzina
LANCIA KAPPA (838) 2.4 20V (838AC1AA, 838AC11A) 08-1994 / 10-2001 limuzina KW: 129 CP: 175 CMC: 2446 motor pe benzina
LANCIA KAPPA (838) 2.4 T.DS (838AE1AA, 838AH1AA) 08-1994 / 10-2001 limuzina KW: 91 CP: 124 CMC: 2387 motor diesel
FIAT BARCHETTA (183) 1.8 16V 04-1995 / 05-2005 Cabriolet KW: 96 CP: 130 CMC: 1747 motor pe benzina
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 T.S. 16V (167.A2G) 03-1995 / 12-1997 limuzina KW: 110 CP: 150 CMC: 1970 motor pe benzina
FIAT BRAVA (182) 1.8 GT 16V (182.BC) 10-1995 / 08-2001 hatchback KW: 83 CP: 113 CMC: 1747 motor pe benzina
FIAT BRAVO I (182) 1.8 GT (182.AC) 10-1995 / 10-2001 hatchback KW: 83 CP: 113 CMC: 1747 motor pe benzina
FIAT BRAVO I (182) 2.0 HGT 20V (182.AD) 10-1995 / 07-1998 hatchback KW: 108 CP: 147 CMC: 1998 motor pe benzina
ALFA ROMEO 145 (930) 2.0 16V T.S. (930.A5), 2.0 Quadrifoglio 16V (930.A5) 10-1995 / 01-2001 hatchback KW: 110 CP: 150 CMC: 1970 motor pe benzina
ALFA ROMEO 146 (930) 2.0 16V T.S. (930.B5) 10-1995 / 01-2001 hatchback KW: 110 CP: 150 CMC: 1970 motor pe benzina

IVECO 99489020
IVECO 00005801398260
IVECO 5001858068
IVECO 504388756
IVECO 5801398260
IVECO 5801551533
IVECO 5801789515
IVECO 8038875
JOHN DEERE RE562568
OPEL 652543
OPEL 93183670
RENAULT TRUCKS 5010248930

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs