()

Injector 74177R MEAT & DORIA

Producător: MEAT & DORIA

Cod produs: 74177R

Cod ean: 8033419537159

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Atenție necesar piesă la schimb!

1.040,01 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Tip combustibil motorina
Piesa la schimb
Pt. cod original (oe) 1660000Q1C

OPEL MOVANO A bus (X70) 2.5 DTI (JD) 10-2001 / prezent bus KW: 84 CP: 115 CMC: 2463 motor diesel
OPEL MOVANO A caroserie (X70) 2.5 DTI (FD) 10-2001 / prezent caroserie KW: 84 CP: 115 CMC: 2463 motor diesel
OPEL MOVANO A platou / sasiu (X70) 2.5 DTI (ED, HD, UD0, UD4) 10-2001 / prezent platou / sasiu KW: 84 CP: 115 CMC: 2463 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA MASTER II bus (JD) 2.5 dCi 120 (JD0M, JD1M, JD1W) 10-2001 / 12-2006 bus KW: 84 CP: 115 CMC: 2463 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA MASTER II caroserie (FD), MASTER II Van (FD) 2.5 dCi 120 (FD0M, FD0U, FD0W, FD2M, FD2W, FD3M, FD3U,... 10-2001 / 09-2007 caroserie KW: 84 CP: 115 CMC: 2463 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA MASTER II platou / sasiu (ED/HD/UD) 2.5 dCi 120 (ED0M, ED0U, ED0W, ED4M, ED8M, ED8W, HD0M,... 10-2001 / 05-2010 platou / sasiu KW: 84 CP: 115 CMC: 2463 motor diesel
NISSAN INTERSTAR bus (X70) dCi 115 04-2002 / 08-2006 bus KW: 84 CP: 115 CMC: 2463 motor diesel
NISSAN INTERSTAR caroserie (X70) dCi 115 04-2002 / prezent caroserie KW: 84 CP: 115 CMC: 2463 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC caroserie (FL), TRAFIC II caroserie (FL), TRAFIC II Van (FL) 2.5 dCi 135 (FL0D) 05-2003 / 10-2006 caroserie KW: 99 CP: 135 CMC: 2463 motor diesel
OPEL VIVARO A bus (X83) 2.5 DTI (F7, J7, A07) 04-2003 / 03-2010 bus KW: 99 CP: 135 CMC: 2463 motor diesel
OPEL VIVARO A caroserie (X83) 2.5 DTI (F7) 04-2003 / 03-2010 caroserie KW: 99 CP: 135 CMC: 2463 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC II bus (JL) 2.5 dCi 135 (JL0D) 05-2003 / 10-2006 bus KW: 99 CP: 135 CMC: 2463 motor diesel
NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) 2.5 dCi 140 07-2003 / prezent caroserie KW: 99 CP: 135 CMC: 2463 motor diesel
NISSAN PRIMASTAR bus (X83), PRIMASTAR Van (X83) dCi 140 07-2003 / prezent bus KW: 99 CP: 135 CMC: 2463 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC II platou / sasiu (EL), TRAFIC II Rodeo (EL) 2.5 dCi 135 (EL0D) 03-2001 / 10-2006 platou / sasiu KW: 99 CP: 135 CMC: 2463 motor diesel
NISSAN INTERSTAR bus (X70) dCi 120 09-2006 / 03-2011 bus KW: 88 CP: 120 CMC: 2463 motor diesel
NISSAN INTERSTAR caroserie (X70) dCi 120 09-2006 / prezent caroserie KW: 88 CP: 120 CMC: 2463 motor diesel
NISSAN PRIMASTAR bus (X83), PRIMASTAR Van (X83) dCi 150 09-2006 / prezent bus KW: 107 CP: 145 CMC: 2463 motor diesel
NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) 2.5 dCi 150 09-2006 / prezent caroserie KW: 107 CP: 145 CMC: 2463 motor diesel
NISSAN INTERSTAR platou / sasiu (X70) dCi 115 08-2003 / prezent platou / sasiu KW: 84 CP: 115 CMC: 2463 motor diesel

NISSAN 1660000Q1C
OPEL 09112247
OPEL 0R1590070
OPEL R1590070
OPEL 9112247
OPEL 93167533
OPEL 93190336
OPEL 093190336
OPEL 093167533
RENAULT, RENAULT KOREA 8201043564
SRT SRDX0134

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs