()

Intercooler, compresor 03.40.106 TRUCKTEC AUTOMOTIVE

Producător: TRUCKTEC AUTOMOTIVE

Cod produs: 03.40.106

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Pt. cod original (oe) 1675428
Lungime plasă [mm] 915
Lățimea plasei [mm] 885
Adâncimea plasei [mm] 63

VOLVO 8112563
VOLVO 85003231
VOLVO 85000843
VOLVO 85000483
VOLVO 85000378
VOLVO 85000017
VOLVO 8119171
VOLVO 8118563
VOLVO 8113572
VOLVO 8113171
VOLVO 1665885
VOLVO 3883920
VOLVO 3183920
VOLVO 3183748
VOLVO 21375541
VOLVO 20758814
VOLVO 20566844
VOLVO 1676633
VOLVO 1675428

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs