()

Intercooler, compresor 0711.3502 FRIGAIR

Producător: FRIGAIR

Cod produs: 0711.3502

Cod ean: 4058903033799

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Lungime plasă [mm] 1000
Lățimea plasei [mm] 480
Adâncimea plasei [mm] 68
Material aluminiu
Dimensiuni radiator 1000 x 480 x 68 mm
Linia/varianta de dotare a vehiculului OE

VOLVO 20809866
VOLVO 208098660
VOLVO 22149822
VOLVO 23355356
VOLVO 8113576
VOLVO 85000621
VOLVO 850006210
VOLVO 85020167
VOLVO 9523815
Imagine Produs