()

Intercooler, compresor WG2310300 WILMINK GROUP

Producător: WILMINK GROUP

Cod produs: WG2310300

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Pt. cod original (oe) 20809850
Garantie Garantie 2 ani
Lungime plasă [mm] 875
Lățimea plasei [mm] 750
Adâncimea plasei [mm] 68
Greutate netă [g] 18600

RENAULT, RENAULT KOREA 7420809850
RENAULT, RENAULT KOREA 7421731119
VOLVO 20809850
VOLVO 21731119
VOLVO 85000030
VOLVO 85000620
VOLVO 85006620
VOLVO 85013138
VOLVO 9521591
Imagine Produs