()

Modul semnalizare 11574 FEBI BILSTEIN

Producător: FEBI BILSTEIN

Cod produs: 11574

Cod ean: 4027816115748

In Stoc

Codul de produsul înlocuiește:

25,83 RON

*prețul include TVA
Produs adăugat în coș

Numar releu 191
Tensiune [v] 12
Putere nominala [w] 21
Nr. de cuplaje 3
Culoare negru
Material plastic
Mod de operare electronic
Greutate [kg] 0,032

Produsele livrate de noi sunt destinate exclusiv pentru

utilizarea conform destinației prevăzute. Asamblarea va

fi efectuată numai de către personal specializat

calificat. Produsele se livrează fără instrucțiuni de

montare.

AUDI 50 (863) 1.1 08-1974 / 07-1978 hatchback KW: 37 CP: 50 CMC: 1093 motor pe benzina
AUDI 50 (863) 1.1 08-1974 / 07-1977 hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 1093 motor pe benzina
AUDI 50 (863) 1.3 08-1977 / 07-1978 hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 1272 motor pe benzina
AUDI 80 B1 limuzina (80, 82), FOX B1 limuzina (80, 82) 1.3 05-1972 / 07-1978 limuzina KW: 40 CP: 55 CMC: 1297 motor pe benzina
AUDI 80 B1 limuzina (80, 82), FOX B1 limuzina (80, 82) 1.5 05-1972 / 08-1975 limuzina KW: 55 CP: 75 CMC: 1471 motor pe benzina
AUDI 80 B1 limuzina (80, 82), FOX B1 limuzina (80, 82) 1.5 05-1972 / 07-1976 limuzina KW: 63 CP: 85 CMC: 1471 motor pe benzina
AUDI 80 B1 limuzina (80, 82), FOX B1 limuzina (80, 82) 1.6 09-1975 / 07-1978 limuzina KW: 55 CP: 75 CMC: 1588 motor pe benzina
AUDI 4000 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853), 80 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853) 1.3 09-1978 / 07-1981 limuzina KW: 40 CP: 55 CMC: 1272 motor pe benzina
AUDI 4000 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853), 80 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853) 1.3 09-1978 / 07-1986 limuzina KW: 44 CP: 60 CMC: 1297 motor pe benzina
AUDI 4000 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853), 80 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853) 1.6 02-1986 / 07-1986 limuzina KW: 54 CP: 73 CMC: 1595 motor pe benzina
AUDI 4000 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853), 80 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853) 1.6 08-1978 / 03-1987 limuzina KW: 55 CP: 75 CMC: 1595 motor pe benzina
AUDI 4000 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853), 80 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853) 1.6 08-1978 / 02-1983 limuzina KW: 63 CP: 85 CMC: 1588 motor pe benzina
AUDI 4000 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853), 80 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853) 1.6 GLE 08-1978 / 07-1982 limuzina KW: 81 CP: 110 CMC: 1588 motor pe benzina
AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 1.8 08-1981 / 07-1983 cupe KW: 55 CP: 75 CMC: 1781 motor pe benzina
AUDI 4000 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853), 80 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853) 1.8 02-1986 / 07-1986 limuzina KW: 65 CP: 88 CMC: 1781 motor pe benzina
AUDI 4000 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853), 80 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853) 1.8 01-1983 / 08-1986 limuzina KW: 66 CP: 90 CMC: 1781 motor pe benzina
AUDI 4000 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853), 80 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853) 1.8 GTE 10-1984 / 08-1986 limuzina KW: 82 CP: 112 CMC: 1781 motor pe benzina
AUDI 4000 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853), 80 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853) 1.6 D 08-1980 / 08-1986 limuzina KW: 40 CP: 54 CMC: 1588 motor diesel
AUDI 4000 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853), 80 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853) 1.6 TD 08-1981 / 05-1986 limuzina KW: 51 CP: 70 CMC: 1588 motor diesel
AUDI 4000 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853), 80 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853) 1.8 CC quattro (85Q) 08-1984 / 08-1986 limuzina KW: 66 CP: 90 CMC: 1781 motor pe benzina

AUDI 111 953 227 D
AUDI 176 953 227
AUDI 191 953 227
AUDI 191 953 227 A
AUDI 6U0 953 227
AUDI 1H0 953 227
CHEVROLET 90055543
FORD 6 048 781
FORD 7 203 386
FORD 1 224 911
FORD USA 95VW14384BA
FORD USA 78GG13350AA
FORD USA 3M2114384AA
OPEL 12 26 932
OPEL 12 26 934
OPEL 12 26 935
PORSCHE 901 618 303 00
PORSCHE 914 618 303 00
PORSCHE 914 618 303 10
PORSCHE 914 618 303 11
PROTON PW 500081
PROTON MB302373
PROTON PW500223
SEAT 1H0 953 227
SEAT 111 953 227 D
SEAT 191 953 227
SEAT 191 953 227 A
SEAT 6U0 953 227
SKODA 04 049 113
SKODA 004 049 104
SKODA 004 049 113
SKODA 04 049 104
SKODA 1H0 953 227
SKODA 111 953 227 D
SKODA 191 953 227
SKODA 191 953 227 A
SKODA 6U0 953 227
VAUXHALL 090057384
VAUXHALL 009285485
VAUXHALL 9285485
VAUXHALL 90057384
VAUXHALL 90055543
VAUXHALL 09285485
VAUXHALL 090055543
VOLVO 1363786
VOLVO 9442468
VOLVO 1259615
VOLVO 1215737
VW 1H0 953 227
VW 111 953 227 D
VW 176 953 227
VW 191 953 227
VW 191 953 227 A
VW 6U0 953 227

Produse Echivalente

Imagine Produs