()

Motor stergator ADG09793 BLUE PRINT

Producător: BLUE PRINT

Cod produs: ADG09793

Cod ean: 5050063220964

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

880,48 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Tensiune [v] 12
Nr. de cuplaje 5
Partea de montare fata
Greutate [kg] 1,39
Articol completare/info suplimentar 2 cu cablu

Produsele livrate de noi sunt destinate exclusiv pentru

utilizarea conform destinației prevăzute. Asamblarea va

fi efectuată numai de către personal specializat

calificat. Produsele se livrează fără instrucțiuni de

montare.

RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC II bus (JL) 2.5 dCi 115 (JL0R, JL0V) 02-2008 / prezent bus KW: 84 CP: 114 CMC: 2463 motor diesel
OPEL VIVARO A platou / sasiu (X83) 1.9 Di 08-2001 / 07-2014 platou / sasiu KW: 60 CP: 82 CMC: 1870 motor diesel
VAUXHALL VIVARO A platou / sasiu (X83) 2.0 16V 04-2003 / 07-2014 platou / sasiu KW: 88 CP: 120 CMC: 1998 motor pe benzina
VAUXHALL VIVARO A bus (X83) 2.0 ECOTEC 08-2006 / 07-2014 bus KW: 86 CP: 117 CMC: 1998 motor pe benzina
VAUXHALL VIVARO A caroserie (X83) 2.0 ECOTEC 08-2006 / 07-2014 caroserie KW: 86 CP: 117 CMC: 1998 motor pe benzina
VAUXHALL VIVARO A platou / sasiu (X83) 2.0 ECOTEC 08-2006 / 07-2014 platou / sasiu KW: 86 CP: 117 CMC: 1998 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC II bus (JL) 1.9 dCI 80 (JL0B) 03-2001 / 10-2006 bus KW: 60 CP: 82 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC II bus (JL) 1.9 dCI 100 (JL0C, JL0K) 03-2001 / 10-2006 bus KW: 74 CP: 101 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC II bus (JL) 2.0 (JL0A, JL0G) 03-2001 / prezent bus KW: 88 CP: 120 CMC: 1998 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC caroserie (FL), TRAFIC II caroserie (FL), TRAFIC II Van (FL) 2.0 (FL0A, FL0G) 03-2001 / prezent caroserie KW: 88 CP: 120 CMC: 1998 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC caroserie (FL), TRAFIC II caroserie (FL), TRAFIC II Van (FL) 1.9 dCi 80 (FL0B) 03-2001 / 10-2006 caroserie KW: 60 CP: 82 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC caroserie (FL), TRAFIC II caroserie (FL), TRAFIC II Van (FL) 1.9 dCi 100 (FL0C, FL0K, FL0B) 03-2001 / 10-2006 caroserie KW: 74 CP: 101 CMC: 1870 motor diesel
OPEL VIVARO A bus (X83) 1.9 DI (F7, J7, A07) 08-2001 / 07-2006 bus KW: 60 CP: 80 CMC: 1870 motor diesel
OPEL VIVARO A caroserie (X83) 1.9 DI (F7) 08-2001 / 07-2006 caroserie KW: 60 CP: 80 CMC: 1870 motor diesel
VAUXHALL VIVARO A bus (X83) 1.9 DI 08-2001 / 12-2006 bus KW: 59 CP: 80 CMC: 1870 motor diesel
VAUXHALL VIVARO A bus (X83) 1.9 DTI 08-2001 / 12-2006 bus KW: 74 CP: 101 CMC: 1870 motor diesel
VAUXHALL VIVARO A caroserie (X83) 1.9 DI 08-2001 / 12-2006 caroserie KW: 59 CP: 80 CMC: 1870 motor diesel
VAUXHALL VIVARO A caroserie (X83) 1.9 DTI 08-2001 / 12-2006 caroserie KW: 74 CP: 101 CMC: 1870 motor diesel
VAUXHALL VIVARO A bus (X83) 2.0 16V 08-2001 / 12-2006 bus KW: 88 CP: 120 CMC: 1998 motor pe benzina
VAUXHALL VIVARO A caroserie (X83) 2.0 16V 08-2001 / 12-2006 caroserie KW: 88 CP: 120 CMC: 1998 motor pe benzina

NISSAN 28810-00QAD
OPEL 44 04 165
OPEL 44 08 626
OPEL 44 11 919
RENAULT, RENAULT KOREA 77 01 055 895
RENAULT, RENAULT KOREA 77 01 473 364
VAUXHALL 009112165
VAUXHALL 09112165
VAUXHALL 091160082
VAUXHALL 093160794
VAUXHALL 9112165
VAUXHALL 91160082
VAUXHALL 93160794

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs