()

Placa presiune ambreiaj WG2209121 WILMINK GROUP

Producător: WILMINK GROUP

Cod produs: WG2209121

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Diametru [mm] 430
Specificatii de asamblare preasamblat
Articol completare/info suplimentar 2 cu rulment presiune
Numar informatii tehnice ZBFK

VOLVO 8113513
VOLVO 85000523
VOLVO 8119529
VOLVO 8119513
VOLVO 8119463
VOLVO 8116513
VOLVO 8116463
VOLVO 85006393
VOLVO 85000527
VOLVO 85000393
VOLVO 8113529
VOLVO 1521721
VOLVO 8113463
VOLVO 3192210
VOLVO 3192200
VOLVO 20575561
VOLVO 20571931
VOLVO 20569126
VOLVO 1672935
VOLVO 1669827
VOLVO 1669116

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs