()

Planetara PNG70589 POINT GEAR

Producător: POINT GEAR

Cod produs: PNG70589

Cod ean: 7600003584137,7600004052741

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

250,71 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Lungime [mm] 637
Dantura exterioara parte roata 21
Diametru 1 [mm] 76,5
Diametru 3 [mm] 30
Partea de montare Axa fata stanga

RENAULT, RENAULT KOREA 19 I (B/C53), 19   (B/C53) 1.4 Cat (B/C532) 01-1989 / 04-1992 hatchback KW: 43 CP: 58 CMC: 1390 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 19 I (B/C53), 19   (B/C53) 1.7 (B/C53B) 09-1988 / 04-1992 hatchback KW: 54 CP: 73 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 19 I (B/C53), 19   (B/C53) 1.7 (B/C53C) 09-1988 / 04-1992 hatchback KW: 66 CP: 90 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 19 I (B/C53), 19   (B/C53) 1.9 D (B/C534, B/C53J) 09-1988 / 04-1992 hatchback KW: 47 CP: 64 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA 19 I Chamade (L53), 19   Chamade (L53) 1.9 D (L534, L53J) 10-1989 / 04-1992 limuzina KW: 47 CP: 64 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA 19 II Chamade (L53), 19 Mk II Chamade (L53) 1.9 D (L53J) 04-1992 / 12-1997 limuzina KW: 47 CP: 64 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA 19 II (B/C53), 19 Mk II (B/C53) 1.9 D (B/C53J) 04-1992 / 12-1995 hatchback KW: 47 CP: 64 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA 19 II Chamade (L53), 19 Mk II Chamade (L53) 1.4 (532) 04-1992 / 12-1995 limuzina KW: 43 CP: 58 CMC: 1390 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 19 II (B/C53), 19 Mk II (B/C53) 1.4 (B/C532) 04-1992 / 12-1995 hatchback KW: 43 CP: 58 CMC: 1390 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 19 I Chamade (L53), 19   Chamade (L53) 1.4 (L532, L53P) 07-1988 / 04-1992 limuzina KW: 43 CP: 58 CMC: 1390 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 19 II (B/C53), 19 Mk II (B/C53) 1.7 (B/C53B) 04-1992 / 12-1995 hatchback KW: 54 CP: 73 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 19 I Chamade (L53), 19   Chamade (L53) 1.7 (L53B) 10-1989 / 04-1992 limuzina KW: 54 CP: 73 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 19 II Chamade (L53), 19 Mk II Chamade (L53) 1.7 (L53B) 04-1992 / 12-1995 limuzina KW: 54 CP: 73 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 19 II Cabriolet (D53, 853), 19 Mk II Cabriolet (D53, 853) 1.7 (D53C) 04-1992 / 09-1993 Cabriolet KW: 66 CP: 90 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 19 I Chamade (L53), 19   Chamade (L53) 1.7 (L53C) 07-1988 / 04-1992 limuzina KW: 66 CP: 90 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 19 II (B/C53), 19 Mk II (B/C53) 1.8 16V (B/C53D) 04-1992 / 12-1995 hatchback KW: 99 CP: 135 CMC: 1764 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 19 I Chamade (L53), 19   Chamade (L53) 1.8 16V (L53D) 10-1989 / 04-1992 limuzina KW: 99 CP: 135 CMC: 1764 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 19 I (B/C53), 19   (B/C53) 1.8 16V (B/C53D) 06-1989 / 04-1992 hatchback KW: 99 CP: 135 CMC: 1764 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 19 II Cabriolet (D53, 853), 19 Mk II Cabriolet (D53, 853) 1.8 16V (D53D) 04-1992 / 06-1996 Cabriolet KW: 99 CP: 135 CMC: 1764 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 19 II Chamade (L53), 19 Mk II Chamade (L53) 1.8 (L53Y) 04-1992 / 12-1995 limuzina KW: 65 CP: 88 CMC: 1794 motor pe benzina

RENAULT, RENAULT KOREA 711106227
RENAULT, RENAULT KOREA 7700109008
RENAULT, RENAULT KOREA 7700743629
RENAULT, RENAULT KOREA 7700856717
RENAULT, RENAULT KOREA 77013449881
RENAULT, RENAULT KOREA 7701349692
RENAULT, RENAULT KOREA 7701349880
RENAULT, RENAULT KOREA 7701349881
RENAULT, RENAULT KOREA 7701349974
RENAULT, RENAULT KOREA 7701351127
RENAULT, RENAULT KOREA 7701351484
RENAULT, RENAULT KOREA 7701351486
RENAULT, RENAULT KOREA 7701351572
RENAULT, RENAULT KOREA 7711106227

Produse Echivalente

Imagine Produs