()
Mașini vizitate

Pompa centrala, ambreiaj 2102723 VALEO

Producător: VALEO

Cod produs: 2102723

Cod ean: 3276429112809

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

931,75 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Diametru alezaj 1 [mm] 23,81
Material Fonta
Diametrul orificiului [mm] 24
Ptr. numar producator KG2394.1.12
Greutate [kg] 0,89

DAF 0691041
DAF 1291509
DAF 691041
DEUTZ-FAHR 02244571
DEUTZ-FAHR 2244571
FAUN 1619166
FAUN 99707303978
IVECO 2479001
IVECO 42558437
O&K 8410 949
O&K 8410949

Produse Echivalente

Imagine Produs