()

Pompa combustibil 8TF 358 146-201 HELLA

Producător: HELLA

Cod produs: 8TF 358 146-201

Cod ean: 4082300769883

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Fișă produs:

223,48 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Mod de operare electric
Articol completare/info suplimentar 2 cu piesa de conectare
Articol extins/informatii de extindere cu material de atașare/fixare
Diametru admisie [mm] 12
Diametru evacuare [mm] 8
Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară!

BMW 3 (E30), 3 Sedan (E30) 316 (Ecotronic) 09-1983 / 06-1988 limuzina KW: 66 CP: 90 CMC: 1766 motor pe benzina
BMW 3 (E30), 3 Sedan (E30) 318 i 12-1984 / 08-1988 limuzina KW: 75 CP: 102 CMC: 1766 motor pe benzina
BMW 3 (E30), 3 Sedan (E30) 318 i 09-1982 / 08-1987 limuzina KW: 77 CP: 105 CMC: 1766 motor pe benzina
BMW 3 (E30), 3 Sedan (E30) 318 i 09-1987 / 06-1991 limuzina KW: 85 CP: 115 CMC: 1796 motor pe benzina
BMW 3 (E30), 3 Sedan (E30) 318 i 06-1987 / 12-1991 limuzina KW: 83 CP: 113 CMC: 1796 motor pe benzina
BMW 3 (E30), 3 Sedan (E30) 320 i 10-1986 / 04-1991 limuzina KW: 95 CP: 129 CMC: 1990 motor pe benzina
BMW 3 (E30), 3 Sedan (E30) 320 i 09-1982 / 12-1991 limuzina KW: 92 CP: 125 CMC: 1990 motor pe benzina
BMW 3 (E30), 3 Sedan (E30) 323 i 09-1982 / 08-1983 limuzina KW: 102 CP: 139 CMC: 2316 motor pe benzina
BMW 3 (E30), 3 Sedan (E30) 323 i 09-1983 / 09-1986 limuzina KW: 110 CP: 150 CMC: 2316 motor pe benzina
BMW 3 (E30), 3 Sedan (E30) 325 i X 09-1986 / 08-1991 limuzina KW: 125 CP: 170 CMC: 2494 motor pe benzina
BMW 3 (E30), 3 Sedan (E30) 325 i 12-1986 / 06-1991 limuzina KW: 125 CP: 170 CMC: 2494 motor pe benzina
BMW 3 (E30), 3 Sedan (E30) 325 i X 03-1986 / 12-1987 limuzina KW: 126 CP: 171 CMC: 2494 motor pe benzina
BMW 3 (E30), 3 Sedan (E30) 325 i 09-1983 / 11-1989 limuzina KW: 126 CP: 171 CMC: 2494 motor pe benzina
BMW 3 (E30), 3 Sedan (E30) 325 e 2.7, 325es 2.7 10-1983 / 12-1988 limuzina KW: 90 CP: 122 CMC: 2693 motor pe benzina
BMW 3 (E30), 3 Sedan (E30) 325 2.7, 325 e 2.7 01-1985 / 08-1987 limuzina KW: 95 CP: 129 CMC: 2693 motor pe benzina
BMW 5 (E28), 5 Sedan (E28) 518 i 05-1981 / 12-1987 limuzina KW: 77 CP: 105 CMC: 1766 motor pe benzina
BMW 5 (E28), 5 Sedan (E28) 520 i 06-1981 / 12-1987 limuzina KW: 92 CP: 125 CMC: 1990 motor pe benzina
BMW 5 (E28), 5 Sedan (E28) 525 i 06-1981 / 12-1987 limuzina KW: 110 CP: 150 CMC: 2494 motor pe benzina
BMW 5 (E28), 5 Sedan (E28) 525 e, 528 e 09-1981 / 12-1987 limuzina KW: 90 CP: 122 CMC: 2693 motor pe benzina
BMW 5 (E28), 5 Sedan (E28) 525 e 03-1983 / 12-1987 limuzina KW: 92 CP: 125 CMC: 2693 motor pe benzina

ALFA ROMEO 60521992
BMW 1 107 414
BMW 1 115 862
BMW 1 178 751
BMW 1 179 232
BMW 16 12 1 107 414
BMW 16 12 1 115 862
BMW 16 14 1 178 751
BMW 16 14 1 179 232
CHEVROLET 6443402
CHEVROLET 52251521
CITROËN 5471.66
CITROËN 91538806
DAEWOO, GM KOREA 92927023
DAEWOO, GM KOREA 1450.59
FIAT 60810370
FIAT 82308678
FIAT 60546091
FIAT 60521992
FIAT 4460210
FIAT 4421193
GENERAL MOTORS 815004
GENERAL MOTORS 815011
GENERAL MOTORS 90020443
GENERAL MOTORS 90349944
HITACHI 133182
HITACHI 2503182
JAGUAR CAC2263
LAND ROVER AUU1649
RENAULT, RENAULT KOREA 7700 722 393
RENAULT, RENAULT KOREA 7700 855 358

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs