()

Pompa de apa,spalare parbriz 2220003 METZGER

Producător: METZGER

Cod produs: 2220003

Cod ean: 4250032473426

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

48,96 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Tip pompa Monopompa
Numar bucati necesare 1
Echipament vehicul pentru vehicule fara luneta

FIAT 500 C (312) 0.9 (312AG1A) 09-2009 / prezent Cabriolet KW: 63 CP: 86 CMC: 875 motor pe benzina
VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 02-1990 / 08-1996 limuzina KW: 85 CP: 115 CMC: 1984 motor pe benzina
VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.9 TD 03-1991 / 08-1996 limuzina KW: 55 CP: 75 CMC: 1896 motor diesel
VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.9 TDI 10-1993 / 08-1996 limuzina KW: 66 CP: 90 CMC: 1896 motor diesel
VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8 08-1990 / 08-1996 limuzina KW: 55 CP: 75 CMC: 1781 motor pe benzina
VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8 02-1988 / 08-1996 limuzina KW: 66 CP: 90 CMC: 1781 motor pe benzina
VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 16V 08-1988 / 09-1993 limuzina KW: 100 CP: 136 CMC: 1984 motor pe benzina
VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.8 VR6 06-1991 / 08-1996 limuzina KW: 128 CP: 174 CMC: 2792 motor pe benzina
VW JETTA III (1H2), VENTO (1H2), VENTO Sedan (1H2) 1.9 D 11-1991 / 09-1998 limuzina KW: 48 CP: 65 CMC: 1896 motor diesel
VW JETTA III (1H2), VENTO (1H2), VENTO Sedan (1H2) 1.9 TD 11-1991 / 09-1998 limuzina KW: 55 CP: 75 CMC: 1896 motor diesel
VW JETTA III (1H2), VENTO (1H2), VENTO Sedan (1H2) 1.9 TDI 09-1993 / 09-1998 limuzina KW: 66 CP: 90 CMC: 1896 motor diesel
VW JETTA III (1H2), VENTO (1H2), VENTO Sedan (1H2) 1.4 11-1991 / 09-1998 limuzina KW: 40 CP: 55 CMC: 1390 motor pe benzina
VW JETTA III (1H2), VENTO (1H2), VENTO Sedan (1H2) 1.4 11-1991 / 09-1998 limuzina KW: 44 CP: 60 CMC: 1390 motor pe benzina
VW JETTA III (1H2), VENTO (1H2), VENTO Sedan (1H2) 1.6 09-1992 / 09-1998 limuzina KW: 55 CP: 75 CMC: 1598 motor pe benzina
VW JETTA III (1H2), VENTO (1H2), VENTO Sedan (1H2) 1.8 11-1991 / 09-1998 limuzina KW: 55 CP: 75 CMC: 1781 motor pe benzina
VW JETTA III (1H2), VENTO (1H2), VENTO Sedan (1H2) 1.8 11-1991 / 09-1998 limuzina KW: 66 CP: 90 CMC: 1781 motor pe benzina
VW JETTA III (1H2), VENTO (1H2), VENTO Sedan (1H2) 2.0 11-1991 / 09-1998 limuzina KW: 85 CP: 115 CMC: 1984 motor pe benzina
VW JETTA III (1H2), VENTO (1H2), VENTO Sedan (1H2) 2.8 Jetta VR6, 2.8 VR6 01-1992 / 09-1998 limuzina KW: 128 CP: 174 CMC: 2792 motor pe benzina
VW CABRIO III (1E7), GOLF III Cabriolet (1E7), GOLF Mk III Cabriolet (1E7) 1.8 07-1993 / 05-1998 Cabriolet KW: 55 CP: 75 CMC: 1781 motor pe benzina
VW CABRIO III (1E7), GOLF III Cabriolet (1E7), GOLF Mk III Cabriolet (1E7) 1.8 07-1993 / 05-1998 Cabriolet KW: 66 CP: 90 CMC: 1781 motor pe benzina

CITROËN 6434C5
CITROËN 6434C9
CITROËN 1637941580
FIAT 71740987
OPEL 1450172
OPEL 1450184
OPEL 90508705
OPEL 90585761
OPEL 1637941580
SIEMENS 246082008001
SIEMENS 246082008021
VAG 1H5 955 651

Produse Originale

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs