()

Pompa de apa,spalare parbriz RECSWP66000.0 RECOFICIAL

Producător: RECOFICIAL

Cod produs: RECSWP66000.0

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Tensiune [v] 24
Tip pompa Monopompa
Versiune .0
Piesa noua
Pentru producator volante VOLVO

VOLVO 20409793
VOLVO 20747536
VOLVO 21189159
VOLVO 3980681
VOLVO 8189170
VOLVO 8189171

Produse Echivalente

Imagine Produs