()

Radiator, racire motor 2.11057 DT Spare Parts

Producător: DT Spare Parts

Cod produs: 2.11057

Cod ean: 04057795155718

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Tip cutie viteza cv. manuala
Pt. cod original (oe) 20536961
Lungime plasă [mm] 900
Lățimea plasei [mm] 740
Adâncimea plasei [mm] 50
Greutate netă [g] 25140

VOLVO 1665249
VOLVO 1665349
VOLVO 1676636
VOLVO 20536961
VOLVO 20722450
VOLVO 21385166
VOLVO 8112566
VOLVO 8112960
VOLVO 8113186
VOLVO 8149370
VOLVO 8149681
VOLVO 85000328

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs