()

Radiator, racire motor 733586 VALEO

Producător: VALEO

Cod produs: 733586

Cod ean: 3276427335866

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Lățimea plasei [mm] 723
Lungime plasă [mm] 900
Adâncimea plasei [mm] 48
Material aluminiu
Tip carcasa Carcasa platic
Încalzire/racire pentru vehicule fara radiator racire ulei
Greutate [kg] 26,2

IVECO 20536961
VOLVO 8112566
VOLVO 85003291
VOLVO 85003214
VOLVO 85000767
VOLVO 85000610
VOLVO 85000328
VOLVO 8149681
VOLVO 8149370
VOLVO 8113186
VOLVO 8112960
VOLVO 21385166
VOLVO 21345261
VOLVO 21229362
VOLVO 20936124
VOLVO 20800983
VOLVO 20722450
VOLVO 1676636
VOLVO 1676436
VOLVO 1665249

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs