()

Radiator, racire motor 8MK 366 305-261 HELLA

Producător: HELLA

Cod produs: 8MK 366 305-261

Cod ean: 4069842062467

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Varianta radiator Element radiator solderizat
Material element radiator aluminiu
Material rezervor apa (radiator) plastic
Lungime plasă [mm] 945
Lățimea plasei [mm] 719
Adâncimea plasei [mm] 48
Diametru admisie [mm] 64,5
Diametru evacuare [mm] 61
Articol extins/informatii de extindere cu garnituri
Articol completare/info suplimentar 2 cu cadru
Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară!

VOLVO 100314589
VOLVO 100316845
VOLVO 21649619
VOLVO 22374733
VOLVO 85020561
VOLVO 85026561
Imagine Produs