()

Radiator, racire motor VL2045 AVA QUALITY COOLING

Producător: AVA QUALITY COOLING

Cod produs: VL2045

Cod ean: 4045385071890

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Material element radiator aluminiu
Adâncimea plasei [mm] 42
Lungime plasă [mm] 715
Lățimea plasei [mm] 558
Varianta radiator Element radiator solderizat
Articol completare/info suplimentar 2 cu cadru

VOLVO 1676628
VOLVO 20555291
VOLVO 3121166
VOLVO 3183983
VOLVO 8112362
VOLVO 8112799
VOLVO 8112976
VOLVO 8113629
VOLVO 8149642

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs