()

Radiator, racire motor WG2403309 WILMINK GROUP

Producător: WILMINK GROUP

Cod produs: WG2403309

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Articol extins/informatii de extindere fara etansare
Articol completare/info suplimentar 2 fara vas de expansiune
Diametru admisie [mm] 60
Diametru evacuare [mm] 60
Material element radiator aluminiu
Varianta radiator Element radiator solderizat
Material rezervor apa (radiator) plastic
Lungime plasă [mm] 715
Lățimea plasei [mm] 548
Adâncimea plasei [mm] 40

VOLVO 1676628
VOLVO 20555291
VOLVO 3121166
VOLVO 3183983
VOLVO 8112362
VOLVO 8112799
VOLVO 8112976
VOLVO 8113629
VOLVO 8149642

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs