()

Radiator, racire motor Z20560 zentparts

Producător: zentparts

Cod produs: Z20560

Cod ean: 4057276985766

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Material element radiator aluminiu
Lungime plasă [mm] 710
Adâncimea plasei [mm] 48
Lățimea plasei [mm] 549
Material rezervor apa (radiator) plastic

RENAULT TRUCKS 7420809775
RENAULT, RENAULT KOREA 7420810091
RENAULT, RENAULT KOREA 7420809775
RENAULT, RENAULT KOREA 5001873332
RENAULT, RENAULT KOREA 5001873330
RENAULT, RENAULT KOREA 5001868221
VOLVO 20809775

Produse Echivalente

Imagine Produs