()

Regulator, alternator F032330299 HC-Cargo

Producător: HC-Cargo

Cod produs: F032330299

Cod ean: 5705541933354

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

123,05 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Tensiune [v] 14
Identificare constructie stecher PL162

OPEL 1204426
OPEL 13222929
OPEL 13222934
OPEL 13222935
OPEL 13222936
OPEL 13256931
OPEL 13256932
OPEL 13256933
OPEL 6204282
OPEL 6204283

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs