()

Rola ghidare/conducere, curea transmisie T36670 GATES

Producător: GATES

Cod produs: T36670

Cod ean: 5400608365993

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

233,91 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Articol completare/info suplimentar 2 cu caneluri
Material metal
Numar de striatii 10
Diametru exterior [mm] 93,5
Diametru interior [mm] 10
Latime [mm] 40

RENAULT TRUCKS 7421891328
RENAULT TRUCKS 7424172395
RENAULT TRUCKS 7424367092
VOLVO 21891328
VOLVO 24172395
VOLVO 24367092

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs