()

Rola intinzator,curea distributie GT355.11 SNR

Producător: SNR

Cod produs: GT355.11

Cod ean: 3413520318598

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

152,64 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Latime 1 [mm] 30
Diametru exterior 1 [mm] 50

RENAULT, RENAULT KOREA SUPER 5 (B/C40) 1.7 i (C409) 10-1986 / 08-1991 hatchback KW: 69 CP: 94 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA SUPER 5 (B/C40) 1.7 (B/C40K, B/C40G) 06-1987 / 03-1995 hatchback KW: 64 CP: 87 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA SUPER 5 (B/C40) 1.6 D (B/C/404) 08-1985 / 12-1996 hatchback KW: 40 CP: 55 CMC: 1595 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA SUPER 5 (B/C40) 1.7 (B/C408) 10-1986 / 03-1995 hatchback KW: 54 CP: 73 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 9 (L42), 9 Sedan (L42), ALLIANCE (L42) 1.7 (L42F) 10-1986 / 12-1988 limuzina KW: 54 CP: 73 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 9 (L42), 9 Sedan (L42), ALLIANCE (L42) 1.7 (L42L) 10-1986 / 12-1988 limuzina KW: 55 CP: 75 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 9 (L42), 9 Sedan (L42), ALLIANCE (L42) 1.7 (L426) 09-1984 / 12-1989 limuzina KW: 59 CP: 80 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 9 (L42), 9 Sedan (L42), ALLIANCE (L42) 1.6 D (L424) 10-1982 / 12-1988 limuzina KW: 40 CP: 55 CMC: 1595 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA 11 (B/C37), ENCORE (B/C37) 1.7 (B/C37L) 10-1986 / 12-1988 hatchback KW: 54 CP: 73 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 11 (B/C37), ENCORE (B/C37) 1.7 (B/C37F) 10-1984 / 12-1988 hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 11 (B/C37), ENCORE (B/C37) 1.7 (B/C376) 10-1983 / 12-1987 hatchback KW: 59 CP: 80 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 11 (B/C37), ENCORE (B/C37) 1.7 (B/C37D) 06-1987 / 12-1988 hatchback KW: 64 CP: 87 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 11 (B/C37), ENCORE (B/C37) 1.7 (B37N, C73N) 10-1986 / 12-1988 hatchback KW: 65 CP: 88 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 11 (B/C37), ENCORE (B/C37) 1.6 D (B/C374) 08-1983 / 12-1988 hatchback KW: 40 CP: 55 CMC: 1595 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA 19 I (B/C53), 19   (B/C53) 1.7 (B/C53B) 09-1988 / 04-1992 hatchback KW: 54 CP: 73 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 19 I (B/C53), 19   (B/C53) 1.7 (B/C53C) 09-1988 / 04-1992 hatchback KW: 66 CP: 90 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 19 I (B/C53), 19   (B/C53) 1.9 D (B/C534, B/C53J) 09-1988 / 04-1992 hatchback KW: 47 CP: 64 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA 19 I Chamade (L53), 19   Chamade (L53) 1.9 D (L534, L53J) 10-1989 / 04-1992 limuzina KW: 47 CP: 64 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA 19 II Chamade (L53), 19 Mk II Chamade (L53) 1.9 D (L53J) 04-1992 / 12-1997 limuzina KW: 47 CP: 64 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA 19 II (B/C53), 19 Mk II (B/C53) 1.9 D (B/C53J) 04-1992 / 12-1995 hatchback KW: 47 CP: 64 CMC: 1870 motor diesel

DACIA 7700726440
DACIA 6001545398
OPEL 4401609
OPEL 4433794
OPEL 4410513
OPEL 93198164
OPEL 4408922
RENAULT, RENAULT KOREA 7700863113
RENAULT, RENAULT KOREA 8200709717
RENAULT, RENAULT KOREA 7701047898
RENAULT, RENAULT KOREA 7700866043
RENAULT, RENAULT KOREA 7700 863 113 E
RENAULT, RENAULT KOREA 7700726440
RENAULT, RENAULT KOREA 7700111822
SUZUKI 12810-84CT1
VAUXHALL 9109609
VAUXHALL 91160164
VAUXHALL 93160237
VAUXHALL 93198164
VOLVO 30855993
VOLVO 3343 741 3
VOLVO 3343741

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs