()

Rulment de presiune, ambreiaj 990115 KAWE

Producător: KAWE

Cod produs: 990115

Cod ean: 8717012024789

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Fișă produs:

Codul de produsul a fost înlocuit de:

Parametru XH
Material plastic
Diametrul orificiului [mm] 28
Sistem de frânare FTE

FORD 1480708
FORD 7G91-7A564-AB
FORD 7G91-7A564-AA
FORD 7G91-7A564-AC
FORD 3M51-7A564-AG
FORD 3M51-7A564-AH
FORD 3M517A564AH
FORD 1457641
FORD 1548409
FORD 3M517A564AG
FORD 7G917A564AA
FORD 7G917A564AB
FORD 7G917A564AC
FORD 3M517A546AG
FORD 1495872
FORD 1434878
VOLVO 31256055
VOLVO 31256199
VOLVO 30759883
VOLVO 31259635

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs