()

Rulment de presiune WG2614227 WILMINK GROUP

Producător: WILMINK GROUP

Cod produs: WG2614227

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Parametru KZIZ-5
Articol completare/info suplimentar 2 cu set de montaj
Atentie la informatii de service
Pentru diametru interior arc membrană [mm] 100

VOLVO 1655732
VOLVO 1655825
VOLVO 1667258
VOLVO 1668923
VOLVO 1669833
VOLVO 1672946
VOLVO 20571928
VOLVO 3192223
VOLVO 8112159
Imagine Produs