()

Rulment roata SET5 TIMKEN

Producător: TIMKEN

Cod produs: SET5

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Codul de produsul înlocuiește:

Latime [mm] 18,03
Greutate [kg] 0,25
Diametru interior [mm] 34,93
Diametru exterior [mm] 65,09

MERCEDES-BENZ 123 Break (S123), 123 T-Model (S123) 200 T (123.280) 11-1980 / 11-1985 combi KW: 74 CP: 101 CMC: 1997 motor pe benzina
MERCEDES-BENZ 123 Break (S123), 123 T-Model (S123) 200 T 11-1980 / 11-1985 combi KW: 80 CP: 109 CMC: 1997 motor pe benzina
MERCEDES-BENZ 123 Break (S123), 123 T-Model (S123) 230 TE (123.283) 04-1980 / 11-1985 combi KW: 100 CP: 136 CMC: 2299 motor pe benzina
MERCEDES-BENZ 123 Break (S123), 123 T-Model (S123) 230 T (123.083) 09-1977 / 03-1980 combi KW: 80 CP: 109 CMC: 2307 motor pe benzina
MERCEDES-BENZ 123 Break (S123), 123 T-Model (S123) 250 T (123.086) 05-1978 / 10-1979 combi KW: 95 CP: 129 CMC: 2525 motor pe benzina
MERCEDES-BENZ 123 Break (S123), 123 T-Model (S123) 250 T (123.086) 05-1978 / 08-1982 combi KW: 103 CP: 140 CMC: 2525 motor pe benzina
MERCEDES-BENZ 123 Break (S123), 123 T-Model (S123) 280 TE (123.093) 09-1977 / 11-1985 combi KW: 136 CP: 185 CMC: 2746 motor pe benzina
MERCEDES-BENZ 123 Break (S123), 123 T-Model (S123) 240 T D (123.183) 03-1979 / 12-1985 combi KW: 53 CP: 72 CMC: 2399 motor diesel
MERCEDES-BENZ 123 Break (S123), 123 T-Model (S123) 240 T D 09-1977 / 02-1979 combi KW: 48 CP: 65 CMC: 2399 motor diesel
MERCEDES-BENZ 123 Break (S123), 123 T-Model (S123) 300 T D (123.190) 09-1977 / 10-1985 combi KW: 59 CP: 80 CMC: 2998 motor diesel
MERCEDES-BENZ 123 Break (S123), 123 T-Model (S123) 300 T D (123.190) 03-1979 / 11-1985 combi KW: 65 CP: 88 CMC: 2998 motor diesel
MERCEDES-BENZ 123 Break (S123), 123 T-Model (S123) 300 T Turbo-D (123.193), 300TD (123.193) 10-1980 / 11-1985 combi KW: 92 CP: 125 CMC: 2998 motor diesel
MERCEDES-BENZ T1 caroserie (601, 611) 210 2.3 05-1989 / 02-1996 caroserie KW: 77 CP: 105 CMC: 2298 motor pe benzina
MERCEDES-BENZ T1 caroserie (601, 611) 208 D 2.3 11-1988 / 02-1996 caroserie KW: 58 CP: 79 CMC: 2299 motor diesel
MERCEDES-BENZ T1 caroserie (601, 611) 208 D 2.3 10-1988 / 02-1996 caroserie KW: 60 CP: 82 CMC: 2299 motor diesel
MERCEDES-BENZ T1 platou / sasiu (B602) 308 D 2.3 06-1989 / 02-1996 platou / sasiu KW: 58 CP: 79 CMC: 2299 motor diesel
MERCEDES-BENZ T1 platou / sasiu (601) 208 D 2.3 06-1989 / 02-1996 platou / sasiu KW: 60 CP: 82 CMC: 2299 motor diesel
MERCEDES-BENZ T1 caroserie (601, 611) 210 D 2.8 10-1988 / 02-1996 caroserie KW: 70 CP: 95 CMC: 2874 motor diesel
MERCEDES-BENZ T1 caroserie (601, 611) 210 D 2.8 10-1988 / 02-1996 caroserie KW: 72 CP: 98 CMC: 2874 motor diesel
MERCEDES-BENZ T1 platou / sasiu (601) 210 D 2.9 11-1988 / 02-1996 platou / sasiu KW: 70 CP: 95 CMC: 2874 motor diesel

AMC 8134015
AMC 3150036
ASTON MARTIN 068-026-0716
AUDI 008311123
CHRYSLER 1520331
CHRYSLER YR26
CHRYSLER MB109564
CHRYSLER 1671336
CHRYSLER 3744928
CHRYSLER 4626735
CHRYSLER MB633086
DAIHATSU 9036834020
EVOBUS 001 980 29 02
FIAT 4096587
FORD 1522793
FORD S08333047
FORD F4ZZ7025A
FORD E0ZZ7025A
FORD CLVV1200A
FORD 105E 4220A1
FORD 310114
FORD B7C1201AB7C1202A
FORD C0DW4220A
FORD D12W4220A
FORD C0WD4220
GENERAL MOTORS GR6.311 S8
GENERAL MOTORS E551730
GENERAL MOTORS 94249619
GENERAL MOTORS 9301151
GENERAL MOTORS 12523054
GENERAL MOTORS 00457052
ISUZU 8943618040
ISUZU 8942429160
ISUZU 8942496190
ISUZU 8942996193
ISUZU 9000931010
ISUZU 9000931241
IVECO 08121157
IVECO 08863596
IVECO 1522793
IVECO 1905079
IVECO 4096587
JAGUAR 11101
JAGUAR 4HU0251
KIA 0S08333047
LAND ROVER RTC3413
LEYLAND MBU1045
MAZDA 105E-42-20A1
MAZDA S08333047
MERCEDES-BENZ 0009816405
MERCEDES-BENZ 001 980 29 02
MERCEDES-BENZ 0059817805
MERCEDES-BENZ 0059818005
MERCEDES-BENZ 0059818205
MERCEDES-BENZ 0069815105
MERCEDES-BENZ 608910205
MITSUBISHI MA141043
MITSUBISHI MB109564
NISSAN 402109Z400
NISSAN 1829408-K91
NISSAN 40210F1700
NISSAN D0210F1700
OPEL 7170351
TOYOTA 9036834040
TOYOTA 9036834039
TOYOTA 9036834020
TOYOTA 9036834001
VOLVO 184083
VW 361501283A
VW 008311123
VW 008 311 325 B

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs