()

Senzor presiune ulei AS2115 AUTLOG

Producător: AUTLOG

Cod produs: AS2115

Cod ean: 4048488033901

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

17,21 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Dimensiune filet M14x1,5
Presiune [bar] 0,3

RENAULT, RENAULT KOREA SUPER 5 (B/C40) 1.0 (B/C/400) 10-1984 / 10-1988 hatchback KW: 30 CP: 41 CMC: 956 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA SUPER 5 (B/C40) 1.1 (B/C/401, B/C40H) 01-1986 / 03-1995 hatchback KW: 33 CP: 45 CMC: 1108 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA SUPER 5 (B/C40) 1.1 (B/C/401) 10-1984 / 10-1988 hatchback KW: 34 CP: 46 CMC: 1108 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA SUPER 5 (B/C40) 1.4 (B/C402) 10-1984 / 06-1988 hatchback KW: 43 CP: 59 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA SUPER 5 (B/C40) 1.4 (B/C403) 10-1984 / 07-1989 hatchback KW: 52 CP: 71 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA SUPER 5 (B/C40) 1.4 Turbo (C405) 04-1985 / 08-1990 hatchback KW: 88 CP: 120 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA SUPER 5 (B/C40) 1.4 (B/C40M) 06-1987 / 08-1990 hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA SUPER 5 (B/C40) 1.4 (B/C40J) 06-1987 / 07-1989 hatchback KW: 49 CP: 67 CMC: 1397 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 19 I (B/C53), 19   (B/C53) 1.4 Cat (B/C532) 01-1989 / 04-1992 hatchback KW: 43 CP: 58 CMC: 1390 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 19 I (B/C53), 19   (B/C53) 1.7 (B/C53B) 09-1988 / 04-1992 hatchback KW: 54 CP: 73 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 19 I (B/C53), 19   (B/C53) 1.7 (B/C53C) 09-1988 / 04-1992 hatchback KW: 66 CP: 90 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 19 I (B/C53), 19   (B/C53) 1.9 D (B/C534, B/C53J) 09-1988 / 04-1992 hatchback KW: 47 CP: 64 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA 19 I Chamade (L53), 19   Chamade (L53) 1.9 D (L534, L53J) 10-1989 / 04-1992 limuzina KW: 47 CP: 64 CMC: 1870 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA 19 II Chamade (L53), 19 Mk II Chamade (L53) 1.4 (532) 04-1992 / 12-1995 limuzina KW: 43 CP: 58 CMC: 1390 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 19 II (B/C53), 19 Mk II (B/C53) 1.4 (B/C532) 04-1992 / 12-1995 hatchback KW: 43 CP: 58 CMC: 1390 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 19 I Chamade (L53), 19   Chamade (L53) 1.4 (L532, L53P) 07-1988 / 04-1992 limuzina KW: 43 CP: 58 CMC: 1390 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 19 II (B/C53), 19 Mk II (B/C53) 1.7 (B/C53B) 04-1992 / 12-1995 hatchback KW: 54 CP: 73 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 19 I Chamade (L53), 19   Chamade (L53) 1.7 (L53B) 10-1989 / 04-1992 limuzina KW: 54 CP: 73 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 19 I Chamade (L53), 19   Chamade (L53) 1.7 (L53C) 07-1988 / 04-1992 limuzina KW: 66 CP: 90 CMC: 1721 motor pe benzina
RENAULT, RENAULT KOREA 19 I Chamade (L53), 19   Chamade (L53) 1.8 16V (L53D) 10-1989 / 04-1992 limuzina KW: 99 CP: 135 CMC: 1764 motor pe benzina

GENERAL MOTORS 93192725
GENERAL MOTORS 9110231
INFINITI 2524000Q0C
INFINITI 2524000QAA
MITSUBISHI M882369
NISSAN 2524000QAA
NISSAN 2524000Q0C
OPEL 4402231
OPEL 4418262
RENAULT, RENAULT KOREA 7700771025
RENAULT, RENAULT KOREA 7701039667
RENAULT, RENAULT KOREA 7700771825
RENAULT, RENAULT KOREA 8200671285
RENAULT, RENAULT KOREA 7700777660
VAUXHALL 93192725
VOLVO 30434275
VOLVO 33434275
VOLVO 30882369

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs