()

Set ambreiaj 623 3081 33 LuK

Producător: LuK

Cod produs: 623 3081 33

Cod ean: 4005108593061

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Fișă produs:

1.340,11 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Diametru [mm] 230
Articol extins/informatii de extindere cu rulment de presiune

VOLVO S40 I (644), S40 I Sedan (644) 1.9 DI 07-2000 / 12-2003 limuzina KW: 75 CP: 102 CMC: 1870 motor diesel
VOLVO S40 I (644), S40 I Sedan (644) 1.9 DI 07-2000 / 12-2003 limuzina KW: 85 CP: 115 CMC: 1870 motor diesel
VOLVO V40 combi (645) 1.9 DI 07-2000 / 06-2004 combi KW: 75 CP: 102 CMC: 1870 motor diesel
VOLVO V40 combi (645) 1.9 DI 07-2000 / 06-2004 combi KW: 85 CP: 115 CMC: 1870 motor diesel
MITSUBISHI CARISMA (DA) 1.9 DI-D (DA5A) 09-2000 / 06-2006 hatchback KW: 75 CP: 102 CMC: 1870 motor diesel
MITSUBISHI CARISMA (DA) 1.9 DI-D (DA5A) 09-2000 / 06-2006 hatchback KW: 85 CP: 115 CMC: 1870 motor diesel
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA) 1.9 DI-D (DA5A) 09-2000 / 06-2006 limuzina KW: 75 CP: 102 CMC: 1870 motor diesel
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA) 1.9 DI-D (DA5A) 09-2000 / 06-2006 limuzina KW: 85 CP: 115 CMC: 1870 motor diesel
MITSUBISHI MIRAGE microbus (DGA), SPACE STAR microbus (DGA), SPACE STAR MPV (DGA) 1.9 DI-D (DG4A) 02-2001 / 12-2004 microbus KW: 75 CP: 102 CMC: 1870 motor diesel
MITSUBISHI MIRAGE microbus (DGA), SPACE STAR microbus (DGA), SPACE STAR MPV (DGA) 1.9 DI-D (DG4A) 10-2002 / 12-2004 microbus KW: 85 CP: 115 CMC: 1870 motor diesel

MITSUBISHI MW 3061 8657
MITSUBISHI MW30618657
MITSUBISHI MW 3061 8658
MITSUBISHI MW30618658
MITSUBISHI MW6900012
MITSUBISHI MW8667661
VOLVO 274180
VOLVO 30611708
VOLVO 30611710
VOLVO 31259445
VOLVO 6900012
VOLVO 8667661
VOLVO 9181322
VOLVO 9463525

Produse Echivalente

Imagine Produs