()

Set ambreiaj 640 3086 00 LuK

Producător: LuK

Cod produs: 640 3086 00

Cod ean: 4014870144746

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Codul de produsul a fost înlocuit de:

Diametru [mm] 400
Articol completare/info suplimentar 2 cu rulment presiune

RENAULT, RENAULT KOREA 74 85 013 828
RENAULT, RENAULT KOREA 7485013828
VOLVO 20812540
VOLVO 20812547
VOLVO 21005310
VOLVO 21188868
VOLVO 22108773
VOLVO 85013812
Imagine Produs