()

Set ambreiaj 828015 VALEO

Producător: VALEO

Cod produs: 828015

Cod ean: 3276428280158

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Fișă produs:

Codul de produsul înlocuiește:

748,05 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Piesa noua
Diametru exterior placă de presiune ambreiaj [mm] 200
Numar dinti 14
Profil butuc roata 18,65 x 15,7
Articol extins/informatii de extindere fara rulment presiune
Ambreiaj pentru autovehicule cu ambreiaj pneumatic
Greutate [kg] 3,9

OPEL CORSA D (S07) 1.0 (L08, L68) 12-2009 / 08-2014 hatchback KW: 48 CP: 65 CMC: 998 motor pe benzina
OPEL CORSA D Caseta/ Hatchback (S07) 1.0 (L08) 01-2010 / 08-2014 Caseta/ Hatchback KW: 48 CP: 65 CMC: 998 motor pe benzina
OPEL CORSA D Caseta/ Hatchback (S07) 1.0 (L08) 08-2006 / 08-2014 Caseta/ Hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 998 motor pe benzina
OPEL CORSA C (X01), VITA C (X01) 1.0 (F08, F68) 09-2000 / 06-2003 hatchback KW: 43 CP: 58 CMC: 973 motor pe benzina
VAUXHALL CORSA Mk II (C) (X01) 1.0 12V (F08, F68) 09-2000 / 10-2003 hatchback KW: 43 CP: 58 CMC: 973 motor pe benzina
OPEL CORSA C (X01), VITA C (X01) 1.0 (F08, F68) 06-2003 / 12-2009 hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 998 motor pe benzina
OPEL CORSA D (S07) 1.0 (L08, L68) 07-2006 / 12-2010 hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 998 motor pe benzina
VAUXHALL CORSA Mk III (D) (S07) 1.0 (L08) 08-2006 / 08-2014 hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 998 motor pe benzina
VAUXHALL CORSA Mk II (C) (X01) 1.0 12V (F08, F68) 11-2003 / 10-2006 hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 998 motor pe benzina
VAUXHALL CORSA Mk III (D) (S07) 1.0 i 12V (L08) 01-2010 / 08-2014 hatchback KW: 48 CP: 65 CMC: 998 motor pe benzina

OPEL 664055
OPEL 664111
OPEL 666042
OPEL 1606486
OPEL 1606585
OPEL 1629101
OPEL 95518817
VAUXHALL 9126725
VAUXHALL 55565536
VAUXHALL 93175915
VAUXHALL 93185912
VAUXHALL 95518817

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs