()

Set ambreiaj KC041 KAMOKA

Producător: KAMOKA

Cod produs: KC041

Cod ean: 5908242690933

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

342,23 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Numar dinti 14
Articol extins/informatii de extindere cu placa de presiune ambreiaj
Articol completare/info suplimentar 2 cu set suruburi
Diametru exterior cuzinet 200

OPEL CORSA A hatchback (S83) 1.5 D (F08, M08, F68, M68) 09-1987 / 03-1993 hatchback KW: 37 CP: 50 CMC: 1488 motor diesel
OPEL CORSA A hatchback (S83) 1.5 TD (F08, M08, F68, M68) 03-1988 / 03-1993 hatchback KW: 49 CP: 67 CMC: 1488 motor diesel
OPEL CORSA B (S93), VITA B (S93) 1.5 D (F08, F68, M68) 03-1993 / 09-2000 hatchback KW: 37 CP: 50 CMC: 1488 motor diesel
OPEL CORSA B (S93), VITA B (S93) 1.5 TD (F08, F68, M68) 03-1993 / 09-2000 hatchback KW: 49 CP: 67 CMC: 1488 motor diesel
OPEL COMBO Autoutilitară/limuzină spațioasă (71) 1.7 D 07-1994 / 10-2001 Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 44 CP: 60 CMC: 1686 motor diesel
OPEL CORSA B (S93), VITA B (S93) 1.7 D (F08, F68, M68) 02-1996 / 09-2000 hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 1686 motor diesel
OPEL CORSA A TR (S83) 1.5 D (F11, M11, F19, M19) 10-1987 / 11-1992 limuzina KW: 37 CP: 50 CMC: 1488 motor diesel
OPEL CORSA A Caseta/ Hatchback (S83) 1.5 D (F08, W5L) 06-1987 / 04-1989 Caseta/ Hatchback KW: 37 CP: 50 CMC: 1488 motor diesel
OPEL CORSA B (S93), VITA B (S93) 1.0 i 12V (F08, F68, M68) 11-1996 / 09-2000 hatchback KW: 40 CP: 54 CMC: 973 motor pe benzina
VAUXHALL CORSA Mk I (B) (S93) 1.0 i 12V 11-1996 / 09-2000 hatchback KW: 40 CP: 54 CMC: 973 motor pe benzina
VAUXHALL CORSA Mk I (B) (S93) 1.5 D 12-1992 / 12-1996 hatchback KW: 37 CP: 50 CMC: 1488 motor diesel
VAUXHALL CORSA Mk I (B) (S93) 1.5 TD 03-1993 / 10-1996 hatchback KW: 49 CP: 67 CMC: 1488 motor diesel
VAUXHALL CORSA Mk I (B) (S93) 1.7 D 02-1996 / 09-2000 hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 1686 motor diesel
VAUXHALL COMBO Mk I (B) (S93) 1.7 D 07-1994 / 10-2001 Autoutilitară/limuzină spațioasă KW: 44 CP: 60 CMC: 1686 motor diesel
VAUXHALL NOVA limuzina (S83) 1.5 TD 01-1990 / 02-1993 limuzina KW: 49 CP: 67 CMC: 1488 motor diesel
VAUXHALL CORSAVAN Mk I (B) Caseta/ Hatchback (S93) 1.7 D 01-1994 / 09-2000 Caseta/ Hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 1686 motor diesel
OPEL CORSA B Caseta/ Hatchback (S93) 1.7 D (F08, W5L) 08-1999 / 09-2000 Caseta/ Hatchback KW: 44 CP: 60 CMC: 1686 motor diesel
OPEL CORSA A TR (S83) 1.5 TD (F11, M11, F19, M19) 10-1987 / 03-1993 limuzina KW: 49 CP: 67 CMC: 1488 motor diesel
OPEL CORSA B Caravan (S93), CORSA B combi (S93), CORSA B STATION WAGON (S93), CORSA SWING B STATION WAGON (S93) 1.7 D (F35) 01-1999 / 12-2002 combi KW: 44 CP: 60 CMC: 1686 motor diesel

OPEL 90540725
OPEL 90250658
OPEL 90278910
OPEL 90250663
OPEL 90288067
OPEL 90288068
OPEL 90288421
OPEL 90305624
OPEL 90345124
OPEL 90345909
OPEL 90375715
OPEL 90444451
OPEL 90465719
OPEL 664244
OPEL 90540755
OPEL 90540802
OPEL 90541306
OPEL 90578328
OPEL 90578343
OPEL 93175922
OPEL 93185883
OPEL 93185889
OPEL R1020050
OPEL R90375715
OPEL R91149402
OPEL 664212
OPEL 664058
OPEL 664269
OPEL 664270
OPEL 664318
OPEL 666007
OPEL 666042
OPEL 666178
OPEL 668653
OPEL 9118210
OPEL 9118211
OPEL 9126725
OPEL 16 06 525
OPEL 16 06 961
OPEL 1606520
OPEL 1606525
OPEL 1606961
OPEL 6 64 191
OPEL 6 68 650
OPEL 6 68 652
OPEL 664170
OPEL 664185
OPEL 664188
OPEL 664209
OPEL 666108
VAUXHALL 16 06 520
VAUXHALL 93185883

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs