()

Set articulatie, planetara OJK52.003 SNR

Producător: SNR

Cod produs: OJK52.003

Cod ean: 3413522060792

Livrabil în 1-2 zile lucrătoare
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

240,08 RON

*prețul include TVA
Transport și livrare
Adăugat in coș

Diametru simering [mm] 56,3
Dimensiune filet M10x1,5
Dantura exterioara parte roata 36
Dinti interior, spre roata 26
Versiune 6 balls
Lungime 2 [mm] 109
Partea de montare Axa fata dreapta

FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi 12-2010 / 06-2019 microbus KW: 70 CP: 95 CMC: 1560 motor diesel
VOLVO C30 (533) D2 10-2010 / 12-2012 hatchback KW: 84 CP: 115 CMC: 1560 motor diesel
VOLVO S40 II (544), S40 II Sedan (544) D2 10-2010 / 12-2012 limuzina KW: 84 CP: 115 CMC: 1560 motor diesel
FORD FOCUS II Station Wagon (DA, FFS, DS), FOCUS II Turnier (DA, FFS, DS) 1.6 TDCi 07-2004 / 09-2012 combi KW: 74 CP: 100 CMC: 1560 motor diesel
FORD FOCUS II (DA, HCP, DP) 1.6 TDCi 07-2004 / 09-2012 hatchback KW: 74 CP: 100 CMC: 1560 motor diesel
FORD FOCUS II Station Wagon (DA, FFS, DS), FOCUS II Turnier (DA, FFS, DS) 1.6 TDCi 12-2007 / 09-2012 combi KW: 81 CP: 110 CMC: 1560 motor diesel
FORD FOCUS III 2.0 TDCi 07-2010 / 06-2014 hatchback KW: 100 CP: 136 CMC: 1997 motor diesel
FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 02-2007 / 09-2010 microbus KW: 74 CP: 101 CMC: 1560 motor diesel
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 10-2003 / 03-2007 microbus KW: 80 CP: 109 CMC: 1560 motor diesel
VOLVO S40 II (544), S40 II Sedan (544) 1.8, 1.8 16V 04-2004 / 12-2010 limuzina KW: 92 CP: 125 CMC: 1798 motor pe benzina
VOLVO V50 (545), V50 Wagon (545) 1.8 04-2004 / 12-2010 combi KW: 92 CP: 125 CMC: 1798 motor pe benzina
FORD FOCUS II limuzina (DB, FCH, DH) 1.6 TDCi 04-2005 / 09-2012 limuzina KW: 74 CP: 100 CMC: 1560 motor diesel
FORD FOCUS II (DA, HCP, DP) 1.6 07-2004 / 09-2012 hatchback KW: 74 CP: 100 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD FOCUS II (DA, HCP, DP) 1.6 Ti 07-2004 / 09-2012 hatchback KW: 85 CP: 115 CMC: 1596 motor pe benzina
FORD FOCUS II (DA, HCP, DP) 1.6 TDCi 07-2004 / 09-2012 hatchback KW: 80 CP: 109 CMC: 1560 motor diesel
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 02-2005 / 03-2007 microbus KW: 66 CP: 90 CMC: 1560 motor diesel
FORD FOCUS II Station Wagon (DA, FFS, DS), FOCUS II Turnier (DA, FFS, DS) 1.6 TDCi 07-2004 / 09-2012 combi KW: 80 CP: 109 CMC: 1560 motor diesel
FORD FOCUS II Station Wagon (DA, FFS, DS), FOCUS II Turnier (DA, FFS, DS) 1.6 TDCi 07-2004 / 09-2012 combi KW: 66 CP: 90 CMC: 1560 motor diesel
VOLVO S40 II (544), S40 II Sedan (544) 1.6 D 01-2005 / 12-2012 limuzina KW: 81 CP: 110 CMC: 1560 motor diesel
FORD FOCUS II (DA, HCP, DP) 1.6 TDCi 01-2005 / 09-2012 hatchback KW: 66 CP: 90 CMC: 1560 motor diesel

FORD 3M513A328BA
FORD 1702524
FORD 1676314
FORD 3M513B437DAF
FORD 1493015
FORD 3M513A328BF
FORD 1431163
FORD 3M513A328BE
FORD 1417778
FORD 3M513A328BD
FORD 1359663
FORD 3M513A328BC
FORD 3M513A328BB
FORD 1302515
FORD 1223785
VOLVO 36001448
VOLVO 36001450
VOLVO 36002144
VOLVO 36002896
VOLVO 36002897

Produse Echivalente

Producător

Imagine Produs