()

Set filtre 4055F23794 RIDEX

Producător: RIDEX

Cod produs: 4055F23794

Cod ean: 4065739829304

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Tip filtru Filtru conducta
Forma dreptunghiular
Articol completare/info suplimentar 2 cu filtru prefiltrare
Tip combustibil motorina
Articol extins/informatii de extindere cu buson de golire ulei

VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 09-1995 / 03-2010 microbus KW: 66 CP: 90 CMC: 1896 motor diesel
FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI 03-1995 / 05-2006 microbus KW: 66 CP: 90 CMC: 1896 motor diesel
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 04-1996 / 03-2010 microbus KW: 66 CP: 90 CMC: 1896 motor diesel
FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI 04-2000 / 05-2006 microbus KW: 85 CP: 115 CMC: 1896 motor diesel
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 04-2000 / 03-2010 microbus KW: 85 CP: 115 CMC: 1896 motor diesel
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 06-2000 / 03-2010 microbus KW: 85 CP: 115 CMC: 1896 motor diesel
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 4motion 06-2000 / 03-2010 microbus KW: 85 CP: 115 CMC: 1896 motor diesel
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 4motion 03-2000 / 03-2010 microbus KW: 85 CP: 115 CMC: 1896 motor diesel

AUDI N 908 132 02
AUDI N 908 132 03
AUDI N91101401
AUDI N 908 132 01
CHRYSLER 68004313AA
FORD XM21-9A011-AA
FORD YM2X9601AA
FORD XM219A011AC
FORD XM219A011AA
FORD XM21-6744-AA
FORD 95VW9601DA
FORD 95VW9601BC
FORD 7236936
FORD 6M216B709AA
FORD 2 579 863
FORD 1131927
FORD 1120224
FORD 1118642
FORD 1110661
FORD 1102785
FORD 1100696
FORD 1017035
FORD 1 459 212
FORD 1 100 696
FORD 01459212
FORD 1482619
FORD MOTOR COMPANY VWN3CA-6B709-AA
LINDE 0009830621
MAN 65.90310-0000
MITSUBISHI MN980254
MITSUBISHI MN980017
RENAULT TRUCKS 50 21 185 519
SEAT 7M0127401C
SEAT 7M0127401A
STILL 171 568
VAG 038 115 466
VAG 074 115 562
VAG 741 155 62
VAG 7M0129620
VAG 7M0129620A
VAG 7M3129620
VAG 7M3129621
VAG 7MO127401A
VW 7M0127401B
VW N 911 014 01
Imagine Produs