()

Set frana, frana disc 3405B3395 RIDEX

Producător: RIDEX

Cod produs: 3405B3395

Cod ean: 4069197455310

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Partea de montare puntea spate
Tip disc frâna plin
Grosime disc frâna [mm] 9,8
Diametru exterior [mm] 240
Diametru [mm] 240
Înaltime [mm] 42
Diametrul orificiului [mm] 14
Grosime minima [mm] 8
Diametru interior [mm] 140,8
Numar gauri 4
Diametru de centrare [mm] 57
Asezare gauri ø [mm] 100
Grosime [mm] 15,3
Latime [mm] 96
Înaltime 1 [mm] 42,8
Contact indicator uzura cu avertizare acustica uzura
Articol completare/info suplimentar 2 cu tabla anti scartait
Greutate neta [kg] 7,41
Unitate de calitate set
Numar bucati necesare 1

OPEL ASTRA H combi (A04) 1.4 LPG (L35) 08-2009 / 10-2010 combi KW: 66 CP: 90 CMC: 1364 motor pe benzina
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.6 (F08, F48) 02-1998 / 09-2000 hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1598 motor pe benzina
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.6 16V (F08, F48) 02-1998 / 01-2005 hatchback KW: 74 CP: 101 CMC: 1598 motor pe benzina
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.8 16V (F08, F48) 02-1998 / 09-2000 hatchback KW: 85 CP: 116 CMC: 1796 motor pe benzina
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 1.7 TD (F08, F48) 02-1998 / 08-2000 hatchback KW: 50 CP: 68 CMC: 1699 motor diesel
OPEL ASTRA G hatchback (T98) 2.0 DI (F08, F48) 02-1998 / 01-2005 hatchback KW: 60 CP: 82 CMC: 1995 motor diesel
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.2 16V (F35) 02-1998 / 09-2000 combi KW: 48 CP: 65 CMC: 1199 motor pe benzina
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.6 16V (F35) 02-1998 / 07-2004 combi KW: 74 CP: 101 CMC: 1598 motor pe benzina
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.8 16V (F35) 02-1998 / 09-2000 combi KW: 85 CP: 116 CMC: 1796 motor pe benzina
OPEL ASTRA G combi (T98) 1.7 TD (F35) 02-1998 / 08-2000 combi KW: 50 CP: 68 CMC: 1699 motor diesel
OPEL ASTRA G combi (T98) 2.0 DI (F35) 02-1998 / 07-2004 combi KW: 60 CP: 82 CMC: 1995 motor diesel
OPEL ASTRA H combi (A04) 1.4 (L35) 08-2004 / 10-2010 combi KW: 55 CP: 75 CMC: 1364 motor pe benzina
OPEL ASTRA H caroserie inchisa/combi (L70), ASTRA H Van (L70) 1.7 CDTI (L70) 03-2004 / 10-2010 caroserie inchisa/combi KW: 74 CP: 101 CMC: 1686 motor diesel
OPEL ASTRA H caroserie inchisa/combi (L70), ASTRA H Van (L70) 1.9 CDTI (L70) 09-2004 / 10-2010 caroserie inchisa/combi KW: 110 CP: 150 CMC: 1910 motor diesel
OPEL ASTRA H caroserie inchisa/combi (L70), ASTRA H Van (L70) 1.9 CDTI 16V (L70) 08-2004 / 10-2010 caroserie inchisa/combi KW: 88 CP: 120 CMC: 1910 motor diesel
OPEL ASTRA H caroserie inchisa/combi (L70), ASTRA H Van (L70) 1.9 CDTI (L70) 09-2005 / 10-2010 caroserie inchisa/combi KW: 88 CP: 120 CMC: 1910 motor diesel
OPEL ASTRA G cupe (T98) 1.6 16V (F07) 03-2000 / 05-2005 cupe KW: 74 CP: 101 CMC: 1598 motor pe benzina
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08) 03-2005 / 10-2010 hatchback KW: 55 CP: 75 CMC: 1364 motor pe benzina
OPEL ASTRA H (A04) 1.4 LPG (L48) 08-2009 / 10-2010 hatchback KW: 66 CP: 90 CMC: 1364 motor pe benzina
OPEL ASTRA CLASSIC G limuzina (T98), ASTRA G limuzina (T98) 2.0 DI (F69) 09-1998 / 01-2005 limuzina KW: 60 CP: 82 CMC: 1995 motor diesel

KIA 58302A2A30
KIA 58302A2A20
KIA 583021PA30
KIA 58302-1PA30
OPEL 16 05 122
OPEL 95507655
OPEL 93190577
OPEL 93188727
OPEL 93179164
OPEL 93176118
OPEL 93170602
OPEL 93169164
OPEL 93169143
OPEL 9196587
OPEL 9117771
OPEL 5 69 111
OPEL 5 69 108
OPEL 1605995
OPEL 1605967
OPEL 1605625
OPEL 1605233
OPEL 1605128
OPEL 1605122
OPEL 1605086
OPEL 16 05 995
OPEL 16 05 967
OPEL 16 05 625
OPEL 16 05 128
OPEL 16 05 086
SATURN 93193613
Imagine Produs