()

Set garnituri, chiulasa 52012000 AJUSA

Producător: AJUSA

Cod produs: 52012000

Cod ean: 8427769170669

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Fișă produs:

Articol extins/informatii de extindere cu simering supapa
Numai împreuna cu 81003200
Masa [g] 434,70

FIAT 131 (131), SUPERBRAVO (131) 2.5 D 06-1978 / 02-1984 limuzina KW: 53 CP: 72 CMC: 2445 motor diesel
FIAT ARGENTA (132), ARGENTA Sedan (132) 2500 Diesel 06-1981 / 11-1985 limuzina KW: 53 CP: 72 CMC: 2445 motor diesel
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.4 D 07-1982 / 12-1985 bus KW: 53 CP: 72 CMC: 2445 motor diesel
FIAT 131 Familiare/Panorama (131) 2.5 Super Diesel (AF) 03-1979 / 12-1984 combi KW: 53 CP: 72 CMC: 2445 motor diesel
FIAT ARGENTA (132), ARGENTA Sedan (132) 2500 Turbodiesel 07-1983 / 08-1985 limuzina KW: 66 CP: 90 CMC: 2445 motor diesel
FIAT DUCATO caroserie (280) 2.4 D 01-1982 / 08-1990 caroserie KW: 53 CP: 72 CMC: 2445 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA TRAFIC platou / sasiu (T, P, V), TRAFIC Rodeo (T, P, V) 2.5 D 03-1980 / 04-1989 platou / sasiu KW: 51 CP: 69 CMC: 2445 motor diesel
SEAT 131 (131A) 2.4 Diesel 06-1978 / 12-1986 limuzina KW: 53 CP: 72 CMC: 2445 motor diesel
ALFA ROMEO AR 6 caroserie (280) 2.4 D (280) 04-1985 / 02-1986 caroserie KW: 53 CP: 72 CMC: 2445 motor diesel
ALFA ROMEO AR 6 caroserie (280) 2.5 D (280) 03-1986 / 12-1989 caroserie KW: 55 CP: 75 CMC: 2499 motor diesel
ALFA ROMEO AR 8 caroserie (280) 2.4 D (280) 04-1978 / 08-1986 caroserie KW: 53 CP: 72 CMC: 2445 motor diesel
ALFA ROMEO AR 8 platou / sasiu (280) 2.4 D (280) 04-1978 / 08-1986 platou / sasiu KW: 53 CP: 72 CMC: 2445 motor diesel
ALFA ROMEO AR 8 caroserie (280) 2.5 D (280) 09-1986 / 12-1989 caroserie KW: 55 CP: 75 CMC: 2499 motor diesel
ALFA ROMEO AR 8 platou / sasiu (280) 2.5 D (280) 09-1986 / 12-1989 platou / sasiu KW: 55 CP: 75 CMC: 2499 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA MASTER I caroserie (T), MASTER I Van (T) 28-35 2.4 D 08-1980 / 08-1989 caroserie KW: 52 CP: 71 CMC: 2445 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA MASTER I bus (T) 28-35 2.4 D 08-1980 / 08-1989 bus KW: 52 CP: 71 CMC: 2445 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA MASTER I platou / sasiu (P) 28-35 2.5 D 09-1980 / 07-1998 platou / sasiu KW: 52 CP: 71 CMC: 2445 motor diesel
FIAT 132 (132), 132 Sedan (132) 2.5 D 07-1978 / 07-1982 limuzina KW: 53 CP: 72 CMC: 2445 motor diesel
FIAT CAMPAGNOLA (110) 2.4 D 06-1974 / 10-1989 autoturism de teren, inchis KW: 53 CP: 72 CMC: 2445 motor diesel
RENAULT, RENAULT KOREA MASTER I caroserie (T), MASTER I Van (T) 2.4 D 07-1983 / 08-1986 caroserie KW: 52 CP: 71 CMC: 2445 motor diesel

SEAT 1905568
SEAT 1908009
SEAT 5001001122
SEAT 5881919
SEAT 5891827
SEAT 7300684
SEAT 7300771
SEAT 7301539
SEAT 7301614
SEAT 7301683
SEAT 7303054
SEAT 78G1303

Produse Echivalente

Imagine Produs