()

Set montaj, turbocompresor WG2158428 WILMINK GROUP

Producător: WILMINK GROUP

Cod produs: WG2158428

Cod ean:

Cere disponibilitate
Produs nou

Garanție legală de conformitate: 2 ani.

Tip compresor Turbocompresor cu gaze de esapament
Set scurt

IVECO 61315685
IVECO 61316305
IVECO 61317004
IVECO 61318577
IVECO 61315684
VOLVO 5002205
VOLVO 4256770
VOLVO 50022052
VOLVO 5002206
VOLVO 50022060
VOLVO 6886157
VOLVO 68861574
VOLVO 6888157
VOLVO 8103605
VOLVO 8112978
VOLVO 846652
VOLVO 8466526
VOLVO 856652
VOLVO 4256772
VOLVO 425677
VOLVO 4002205
VOLVO 3802107
VOLVO 3802017
VOLVO 15450984
VOLVO 1545098
VOLVO 15450976
VOLVO 1545097
VOLVO 1545074
VOLVO 1545073
VOLVO 11033130
VOLVO PENTA 3802042
VOLVO PENTA 877022
Imagine Produs